Close

Strona 1525 z 1540 PierwszyPierwszy ... 5251025142514751515152315241525152615271535 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15 241 do 15 250 z 15398
  1. #15241

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Dwudziestopięcioletni się załapuje?
    Im starszy tym lepiej:

    25 to już przecież do niedawna można było się starać o żółte tablice, zanim zaczęli gmerać w przepisach.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  2. #15242

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta


    Chyba nie zlapales tezy tamteog artykulu i co pisalem

    Wolalbys samochodem?
    Cz jednak jazda jednosladem sprawia ci przyjemnosc i swiadomie sobie jedziesz obojetnie gdzie, pojazdem ktorym ci fajnie sie jedzie?

    Kluczowe jest tu, jezdze bo chce i jakas przyjemnosc z tego. Ze sie powtorze
    to się znaczy dziś dla przyjemności , do pracy pojechałem i pracy nie było, wracałem z przyjemnością

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Dwudziestopięcioletni się załapuje?
    młodzieniaszek , ledwo dotarty
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  3. #15243

    Domyślnie

    Toć docieram niemal codziennie. Jeszcze do 40 tys. nie doszedł.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  4. #15244

    Domyślnie

    Jednoślady się nie starzeją. Chętnie dosiadłbym jakiegoś np. stulatka, gdybym miał możliwość.

  5. #15245

    Domyślnie

    Noo, taki z okresu I Wojny Światowej byloby spoko.
    Dekompresor, przyspieszenie zaplonu w raczce, otwarte smarowanie moze nawet i kontrola przeplywu tegoz.
    Fajnie byloby troszku pojezdzic tak maszynka...

    https://swiatmotocykli.pl/oldtimer/l...ym-motocyklem/
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 29-04-2024 o 18:27
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  6. #15246

    Domyślnie

    Bo kiedyś kierujący musiał posiadać umiejętności, a nie to co dzisiaj.
    Już widzę kobietkę w SUV-ie ustawiającą kąt przyspieszenia zaplonu.

  7. #15247

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Bo kiedyś kierujący musiał posiadać umiejętności, a nie to co dzisiaj.
    Już widzę kobietkę w SUV-ie ustawiającą kąt przyspieszenia zaplonu.
    Nie wiem czy to bylo właściwe, czy może dziś jest właściwie, że kierowniki nie wiedzą nic poza miejscem włożenia klucyka, i miejscem wlewania paliwa, ale pamiętam swoją pierwszą jazdę praktyczną po cyklu teorii w LOK , Liga Obrony Kraju. Pierwsza cześć jazdy praktycznej zaczęła się o godzinie 6:00 rano na 30 stopniowym mrozie od wymiany koła, bo pan instruktor miał taką metodykę nauczania. Kolo oczywiście było sprawne, powietrze ze właściwym ciśnieniem, ale kierowca musiał umieć to zrobić, bo nie było internetu i yutuba .

    Autko było bardzo fajne STAR 266
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #15248

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    pamiętam swoją pierwszą jazdę praktyczną po cyklu teorii w LOK , Liga Obrony Kraju.
    Nie musisz tłumaczyć. Myślisz, że gdzie zdawałem prawko?
    Egzamin miałem na dużym Fiacie, ale zabij mnie - nie pamiętam na czym "uczyłem się" jeździć. Bo wtedy już miałam dobrze opanowanego Kamaza wywrotkę. Jakoś tak się zdarzyło...
    Natomiast hecy z wymianą koła na egzaminie nie było. Może Twój egzaminator chciał się wykazać?

  9. #15249

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Natomiast hecy z wymianą koła na egzaminie nie było. Może Twój egzaminator chciał się wykazać?
    Złośliwy dziad był jak cholera. Wyrzucał z samochodu jak ktoś za bardzo szarpał, walczył z dźwignią biegów, bluźnił, to jakiś emerytowany wcześniej wojskowy był. Jak ktoś powiedział wrzucić bieg to wywalał z auta, że wrzucać to se możesz węgiel do pieca w domu wieśniaku ty jeden.
    Ale najlepsza to była drobna imprezka po egzaminach jak już wszyscy zdali. W piątek na świetlicy LOK się zaczęla, w poniedziałek rano skończyła 40 chłopa już zawodowi kierowcy pili trzy dni i prosiaka zjedli. Konkret wesele było. Kobiety jakieś przychodziły, wychodziły. Ja w tej Polsce dorastałem. Nie wiem jak to wszystko było możliwe .... dziś inne rzeczy, sytuacje zadziwiają
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 29-04-2024 o 19:25
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #15250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Złośliwy dziad był jak cholera. Wyrzucał z samochodu jak ktoś za bardzo szarpał, walczył z dźwignią biegów, bluźnił, to jakiś emerytowany wcześniej wojskowy był...

    Ale najlepsza to była drobna imprezka po egzaminach jak już wszyscy zdali. W piątek na świetlicy LOK się zaczęla, w poniedziałek rano skończyła 40 chłopa już zawodowi kierowcy pili trzy dni i prosiaka zjedli. Konkret wesele było. Kobiety jakieś przychodziły, wychodziły. Ja w tej Polsce dorastałem. Nie wiem jak to wszystko było możliwe
    Stary trep, to dużo wyjaśnia. Z drugiej strony, skoro wszyscy zdali, to nie był taki najgorszy...

    Inne czasy, inna rzeczywistość, inne myślenie. Pamiętam... To se ne vrati.

Strona 1525 z 1540 PierwszyPierwszy ... 5251025142514751515152315241525152615271535 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •