Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Czatownie

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Czatownie

    Dzień dobry wszystkim,
    z racji tego, że na wiosnę zamierzam postawić moją pierwszą czatownię w życiu, tworzę ten wątek (właściwie drugą, ale pierwsza się nie liczy - totalna prowizorka, wytrzymała może miesiąc ). Mam pewien pomysł na budowę, ale jestem ciekawy jakie mają inni. Dodam jeszcze, że najbardziej chciałbym postawić czatownię całoroczną. Zapraszam do zamieszczania zdjęć swoich czatowni i opisów budowy oraz wszelkich rad co do usytuowania stanowiska, konstrukcji, itd. Oczywiście proszę o pisanie o każdym rodzaju maskowania (pływadełka, czatownie zwykłe, takie w których się leży, podkopywane, najzwyklejsze siatki, albo sklepowe namioty). Fajnie gdyby, jeśli ktoś nęci, napisał czym i w jakiej odległości od czatowni układa jedzenie dla jakiego zwierzaka. Kilka osób szczególnie zapraszam do udziału ze względu na wspaniałe efekty jakie prezentują na forum:
    @raftik, @ostek, @Szydlarz, @grafo, @sasklacz, @darek_d, @zeberek1, @darjo1, @m_a_g, @lukasz_kk, @FotoDam, @januszz, @krulewik, @biegly, @jans-s.
    Części z tych osób już nie ma przez dłuższy czas na forum, ale kiedyś może się pojawią. Jeśli jest możliwość, proszę o zamieszczenie informacji o koszcie danej czatowni. Mam nadzieję, że wątek ten pomoże mi i ewentualnie innym w przyszłości w budowie czatowni. Zapraszam do dyskusji

    - - - - kolejny post - - - - - -

    P.S. Jeśli wątek w nieodpowiedniej sekcji, proszę o przeniesienie i z góry przepraszam
    Ostatnio edytowane przez sauron10 ; 09-12-2023 o 20:18

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Zbudowałem czatownię i...
    By sekta in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 60
    Ostatni post / autor: 26-05-2009, 20:10
  2. [ Przyroda ] w poszukiwaniu terenu na czatownię...
    By Pawel Pawlak in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 01-08-2008, 08:33

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •