Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Torba na D40

  1. #1

    Domyślnie Torba na D40

    Witam,
    W końcu nabyłem D40 i SB-400. Teraz potrzebuję jakąś torbę, co by to zapakować. Chciałbym tam wsadzić D40 kit, SB-400 i w przyszłości 55-200 VR. Macie może jakieś propozycje?

  2. #2

    Domyślnie

    systemowka nikona ci to pomiesci
    ale jak wieksze miasto to zakrywaj logo na torbie xD

    a tak to bierz cos z lowepro.
    *nie poradze, ale zawsze cos!*

  3. #3

    Domyślnie

    Aha, dodam jeszcze, że zależy mi na małej torbie - takiej w sam raz na to co napisałem.

  4. #4

    Domyślnie

    mam Delseya Gopix 75, info znajdziesz w stopce pod moim podpisem, cena 90 zł jak dla ciebie...

  5. #5

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o firmę to chyba wolałbym Lowepro tyle, że jest strasznie duży wybór i nie wiem który byłby oki.
    Oglądałem w Saturnie i podoba mi się seria Apex tylko nie wiem czy brać Apex 120 czy 140?
    Ostatnio edytowane przez ropusz ; 08-05-2007 o 20:17

  6. #6

    Domyślnie

    to jest ta nowa linia? jeszcze nie oglądałem jej

  7. #7

    Domyślnie

    Chyba nowa, fajnie uszyta z suwakami a nie zatrzaskiem dzięki czemu jest łatwy dostęp do aparatu. Aparat leży obiektywem w dół na dwóch podpórkach, pod którymi można coś wsadzić, jest miejsce na karty, istrukcje i kabelki.

  8. #8
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ropusz Zobacz posta
    Aparat leży obiektywem w dół na dwóch podpórkach, pod którymi można coś wsadzić, jest miejsce na karty, istrukcje i kabelki.
    Tak to masz w każdej - zależy jak sobie wnetrze wyprofilujesz. Coś małego - polecam Apollo
    Clik
    Clik
    A jak myślisz przyszłościowo to tu masz coś większego.
    cick
    Jakość wykonania jak LowePro - z tego co wiem to podobno składane i szyte w tej samej fabryce przez tych samych Chińczyków :d nawet naszywki mają w podobnych miejscach. Adventure 4 jest odpowiednikiem Nova 4 a pozostałe tez pewnie mają swoje odpowiedniki w produktach Lowe. Generalnie torby warte uwagi bo solidne i ładni wykonane. Osobiście polecam.
    Ostatnio edytowane przez puchbeary ; 09-05-2007 o 12:18

  9. #9

    Domyślnie

    Ja używam Tamraca 5401 - o takiego. Mieści w nim się spokojnie mój D80 z 50-ką. Do tego dorzucam tam kita 28-80 i databank. W mniejszej kieszonce z tyłu dokumenty oraz czytnik kart (maleństwo wielkości niedużego pendrive'a). SB-400 wejdzie Ci spokojnie, obawiam się tylko co do obiektywu 55-200. Ale ponieważ D40 jest ciut mniejszy niż D80, jest spora szansa, że wejdzie.

    Mojej Szanownej Małżonce kupiłem do analoga LowePro Rezo 160 AW - jest nieco większa, niż tamrac. Wykonanie super, sporo małych kieszonek, do tego przeciwdeszczowy woreczek na torbę.

    Najprościej będzie, jak się przejdziesz do jakiegoś Fotojokera z całym swoim żelastwem i zobaczysz, jaki rozmiar musi mieć Twoja torba (wiem, że rada dość oczywista - ale jeszcze w tym wątku nie padła )

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MsbS Zobacz posta
    Najprościej będzie, jak się przejdziesz do jakiegoś Fotojokera z całym swoim żelastwem i zobaczysz, jaki rozmiar musi mieć Twoja torba (wiem, że rada dość oczywista - ale jeszcze w tym wątku nie padła )
    Pytałem w Fotojokerze, jak kupowałem D40 ale nie mieli żadnej torby, którą mogliby mi polecić.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •