Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32
  1. #1

    Exclamation 80-200 D ED NEW i problem z pierścieniem ostrości

    Witam!
    Mam pytanie, dzisiaj zauważyłem bardzo przykrą sprawę z moim 80-200. Pierścień do ustawiania manualnie ostrości się zepsuł. Jak to się stało nie wiem, dzisiaj tak po prostu po przełączeniu w tryb M zaczynam sobie ręcznie ustawiać a tu nic. Pierścień się obraca i czuć pod palcami, że coś przeskakuje. Kręcąc w stronę nieskończoności jak już coś zaskoczy to można dojść do końca zakresu w drugą stronę nie jest już to takie proste. Może ktoś miał taka przypadłość? Oraz potrafi doradzić gdzie ze szkłem się udać najlepiej w Krakowie lub okolicach...

  2. #2

    Domyślnie

    No to chyba standard w tych szkłach. Ja bym polecał na czapskich
    sporo gratów

  3. #3

    Domyślnie

    piom wiesz może ile sobie krzyczą ta zreperowanie?

  4. #4

    Domyślnie

    Prędzej ten nieszczęsny przełącznik AF/M się zepsuł... to standardowa usterka w tym obiektywie.
    Pozdrawiam. Martini
    NIKON-owska pucha z dodatkami

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    No i co naprawiał to ktoś i wie jak cenowo to wygląda?

  7. #7

    Domyślnie

    jesli to problem tego pierscienia, to gdzies na forum byly podawane ceny, ale za cholere nie pamietam gdzie i ile to bylo. Na pewno powyzej 300zl, ale nie wiecj niz 500z (o ile mnie pamiec nie myli).
    U mnie tez pierscien pekl, zakleilem tasna i juz od roku tak uzywam obiektywu Da sie z tym zyc

  8. #8

    Domyślnie

    Tylko u mnie pierścień A/M nie jest pęknięty tylko coś jak gdyby "puszcza" jak chce manualnie ustawić ostrość i kręcę sobie pierścieniem aż coś zaskoczy jak jak puści to znów muszę kręcić...chyba nie pozostaje mi nic innego jak podjechać i pokazać w serwisie o co kaman...

  9. #9

    Domyślnie

    wydaje mi sie, ze to i tak bedzie zwiazane z tym przelacznikiem. Ale nie ma co wrozyc, podskocz do serwisu. Macie tam jakis porzadny serwisik z tego co pamietam

  10. #10

    Domyślnie

    Na razie napisałem do serwisu na Czapskich i opisałem problem...nie uśmiecha mi się teraz brać wolnego przez to szkło...przed sezonem z kolei muszę być pewien, że wszystko w nim gra...

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •