Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie D80 - podświetlenie pola AF

    Przed kilkoma dniami kupiłem D80 + sigma 18-200 OS i zastanawia mnie jedno.
    W instrukcji obsługi jest napisane, że w momencie gdy ostrość zostanie ustawiona (żeby nie było: w pojedynczym polu AF) na czerwono błyska ten konkretny punkt. Mój zaś aparat ustawia ostrość, ale błyskają wszystkie punkty AF (oczywiście ten jeden jest oznaczony szerszą ramką AF).
    Zastanawia mnie czy to błąd na matówce, czy wszystkie d80 tak mają (zlinczujecie mnie, ale przesiadłem się z analoga eos 30 i tam czegoś takiego nie było).

    btw czy u Was też są widoczne te linie do punktów AF na wyświetlaczu ? (ciekawi mnie czy to jakaś felerna seria, czy może wszystkie tak mają).
    pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź )

  2. #2

    Domyślnie

    nie wiem jak w D80, ale w D70s to normalna sprawa. podswietlenie pojawia sie pod wszystkimi polami AF a takze zauwazalne jest przy krawedziach obrazu, natomiast aktywne pole AF jest podswietlone mocniej.
    Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2008
    Miasto
    Bielsk Podl.
    Posty
    232

    Domyślnie

    Kłania się opcja SZUKAJ w narzędziach forum.
    D300s/N24-70/N80-200/N50f1.8/SB900/MF

  4. #4

    Domyślnie

    szukałem, ryli, szukałem. I nie znalazłem )

  5. #5

    Domyślnie

    Chyba nikt nie ma siły żeby ci napisać "użyj opcji szukaj" pytania wałkowane 1mln razy,
    aparat masz ok
    aha pomachaj nim i posłuchaj czy w środku coś się nie grzechocze-Witamy na forum,

  6. #6

    Domyślnie

    buahaaa ) grzechotałem na początku )) u mnie jest jakieś takie liche :/ zepsuty?! ))
    dzięki za info

  7. #7

    Domyślnie

    Rób zdjęcia i nie patrz na nic,aparacik masz ok,
    jedyna co mnie dziwi to to,że go kupiłeś,za 500-600zł więcej masz canona d40 o klasę lepszego,
    pozdr

  8. #8

    Domyślnie

    jak canona to 40D (troche dziwnie się patrzy na d nie z tej strony) ale fakt ze w D80 dziwnie wymyslili te podświetlenie bo nawet w MF się podświetla punkt af.
    D750 D700 D7000 + s10-20 + S20F1.8 N50F1.8 + N24-70 + N70-200 + uv SDEx:SD,CF + SB-800+SB900 PixelK + hexacoopter | Minolta D700si+28-200+5400xi| 300F4 + 120F2.8 + 80F2.8 + 50F4 + 30cm http://www.rafalbociek.rwbb.pl

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Mam jeden niepodważalny i obiektywny argument na korzyść d80. Canon mi nie leży ) A 6 stów piechotą nie chodzi. Za te pieniądze kupię sobie fajny statyw i będę miał połowę na lampę. Jak to powiedział jeden polityk "dobry pilot i na drzwiach od stodoły poleci" ) Mi w zupełności d80 wystarczy.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •