Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie torby,plecaki- zdjęcia co w nie wchodzi

    Coraz więcej wątków pojawia się,jaka torba i co do niej wchodzi.Może porobić foty swojej torby i co do środka włazi? O ile ułatwiłoby to przyszłym użytkownikom zakup .Ja zrobię jutro swój sprzęt ,niech tylko jakiś aparat dorwę

  2. #2

    Domyślnie

    Wystarczy wejść na http://www.cambags.com/
    Tu masz zdjęcia większości popularnych toreb i plecaków dostępnych na rynku.

  3. #3

    Domyślnie

    wiem o tym, ale wcale tak wiele tam nie widać..zrobię jutro swoje foty i mam nadzieję zobaczysz ,że jest różnica; ale jak pomysł padnie ...no tudno...jakoś będę musiał z tym życ

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar rosiu
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    3

    Domyślnie

    zgadzam się z cichym, ja się długo zastanawiałem i nigdzie, nawet na cambags nie znalazłem odpowiedzi...

    zaryzykowałem z Polską firmą JPA (zajmuję się turystyką i jako takie pojęcie mam, ale ta firma niestety nie należy do światowej czołówki producentów plecaków) jednak model MONSTER, czy jakoś tak, wyglądał w miarę znośnie, cena rewelacyjna 139PLN, a że ostatnio groszem nie śmierdzę zanadto, postanowiłem spróbować. dziś przyszła paczka...i nadal wygląda znośnie..albo i jeszcze lepiej, widać, że stawiano raczej na prostotę wykonania i oszczędność w każdym calu, ale naprawdę nie wygląda to źle, wieczorem go zapakuje i przejadę się rowerem....zobaczymy jak się będzie spisywał,
    postaram się wrzucić wkrótce fotki

  5. #5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •