Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49

Wątek: bocian czarny

  1. #1

    Domyślnie bocian czarny

    Dziś spędziłem pierwszy poranek w nowej budzie o której pisałem tu: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=66396 Przyznam, że nie oczekiwałem się takiego oblężenia !! Ptaków było tyle, że trudno było fotografować (nieczęsto jestem w takiej sytuacji !) a podchodziły tak blisko, że mając zainstalowaną na statywie 500tkę, często brakowało mi FXa - na d300 było za wąsko !
    Do tej pory 2 razy miałem okazję oglądać żerowanie bociana czarnego. Ale to co wyczyniały 3 ptaki które przyleciały dziś w okolice budy, wprawiło mnie w osłupienie. Boćki, niemalże biegały i tłukły dziobem w wodę jak oszalałe. Wyglądały to jakby. Żerujące siewki są chyba wolniejsze Coś niesamowitego, zwłaszcza w konfrontacji z czaplami które do każdego ataku przygotowują się dłuższą chwilę przybierając przy tym dość dziwaczne pozy
    Ale dość zanudzania i czas na zdjęcia - kilka wybranych:

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11

    Przepraszam że tak dużo... trudno było mi wybrać mniej... To dość rzadko oglądany ptak więc może mi wybaczycie
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  2. #2

    Domyślnie

    Zdjęcia piękne. Ciężko wybrać które najlepsze, czarnego bociana to tylko raz w życiu widziałem Czyli czatownia w dobrym miejscu. Powodzenia adam

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Wszystkie są świetne, nie mogłem wybrać jednego fajnego. Każde jest na mistrzowskim poziomie, aż chce się dalej oglądać czekamy na kolejne

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo fajna seria!
    Pozdrawiam
    S5 pro, S8mm, T17-50 2.8mm, N35mm 1.8, N50 1.4D, N85 1.8D, 10-20 sigma, nikon D7100
    https://radoslawsobik.pl/

  6. #6

    Domyślnie

    pełen szacunek. dla mnie świetne. które najlepsze nie wiem, ale za akcję to 9
    pozdrawiam
    Maciek

  7. #7

    Domyślnie

    Dziewiąteczce wyjątkowo nadałbym tytuł: "okoń"

  8. #8

    Domyślnie

    światełko dopisało, świetne zdjęcia.

  9. #9

    Domyślnie

    Super fotki , już tak dawno nie widziałem bociana czarnego ,że szok.

  10. #10

    Domyślnie

    jestem pod wrażeniem. Też mam problem żeby jakieś zdecydowanie wybrać ale tak jak niektórym mi najbardziej leżą te z rybką w dziobie
    edit : 10 mi nie pasuje cięcie ale do niczego poza tym nie mogę sie przyczepić
    D300, i klamoty do niego
    R.E.Durka

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •