Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Wybor drukarki do domu

    Witam,
    chcialbym kupic drukarke i skaner do domu na ktorej bym drukowal zdjecia wspomnien rodzinnych zjazdow jak i samej rodziny.
    Skanowal zdjecia, grafiki zlozone jak i negatywy rowniez.
    Wczesniej mialem drukarke Epson PX710W byla super i super zdjecia z niej wychodzily na papierze glossy i nie tylko.
    Sprzedalem i postanowilem kupic cos nowego tylko pytanie co? Chcialbym by byla lepsza od mojego poprzedniego sprzetu co mialem (Epson PX710W).
    Postanowilem kupic osobno skaner jak i drukarke jako moje wymagania sa wieksze.

    Pytanie moje, bo chce skaner Epson V600 - do skanowania normalnych dokumentow jak i zlozonych grafik i negatywow (klisz).
    Co do drukarki mam kilka typow o ile moge kupic Epson 1500W te same tusze co w PX710W tylko ze wielko formatowa A3+ drukuje - od czasu do czasu wydruk taki bym zrobil na A3

    Badz Canon PRO-10 tutaj jest juz 10-tuszy lepiej drukuje czern ma szary tusz, tez jest do wydrukow A3+

    No i ostatnia drukarka to Epson 3880 ale to juz monster jest.
    Ma wieksze tusze 44ml jak i druki super.

    Z tego wszystkiego najepiej Epson 3880 ale ja nie pracuje w fotolabie wiec okazjonalnie bede drukowal zdjecia mojej rodziny i znajomych.
    Bardzo spodobaly mi sie produkty Epsona jak i jakosc wydrukow zdjec.
    Czy dobre rozwiazanie zrobie kupujac Epsona 1500W nowego i do tego skaner Epson V600? Czy moze Canon Pro-10 i do tego Epson V600 pytanie tylko czy ja wykorzystam ta drukarke?

    Mam tylko te do wyboru (znizka) dlatego wybralem w/w:
    Skanery - Epson V550, Epson V600
    Drukarki - Epson Pro 3880, Canon Pixma Pro-10, Canon Pixma iP8750 A3+ Wi-FI i Epson 1500W

    Prosze o porady i pomoc w wyborze.
    Dziekuje.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maxi77 Zobacz posta
    Skanery - Epson V550, Epson V600
    Drukarki - Epson Pro 3880, Canon Pixma Pro-10, Canon Pixma iP8750 A3+ Wi-FI i Epson 1500W Prosze o porady i pomoc w wyborze.
    Dziekuje.
    Pierwsze pytanie: jakiej jakości oczekujesz po skanach? Bo jeśli bardzo dobrej to te urzadzenia które wymieniłeś nie bardzo się nadają do skanowania slajdów i negatywów.
    Z drukarki Epson 3880 będziesz zadowolony - używam jako mniejszą drukarkę i naprawdę daje radę. Z dobrymi papierami drukuje świetnie.
    Pytanie czego oczekujesz od skanera i drukarki...
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar jerryjola
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Częstochowa/Karczewice
    Posty
    235

    Domyślnie

    Brother do zdjęć odpada - mam w biurze, wydruki biurowe Ok, co do fotek... hmm.
    Jeżeli drukowałeś na Epson PX710W , to pytanie, czy Ci tak naprawdę drukarka pokroju 3800 jest potrzebna. jak drukujesz większe formaty - Ok. Jak mniejsze - to nie wiem, czy odróżnisz jakość wydruku na oby w/wnp. na formacie 10x15, 13x18.
    Ja przez ostatnie 5 lat drukowałem na Epsonie r285 - byłem mega zadowolony. Ale padła i nie opłaca się mi jej już naprawiać. Teraz udało mi się uruchomić canona i9550.
    Jest to co prawda wydruk a3+, ale jakością druku nie ustępuje temu epsonowi.
    Ja bym jednak pozostał przy
    Epson PX710W .
    Albercik wie lepiej...
    d300...N70-200 VRII + N:35-50-85 f/1.8 i reszta dupereli,

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •