Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Newell Power Bank

    Czy ktoś używał Newell Power Bank PB-EN15. Chodzi dokładnie o ten model http://fotozakupy.pl/newell-power-ba...000d800/40472s
    Zgodnie z tym co podają na stronie pasuje do D7100/D7000/D800. Powinien chyba pasować również do d750. Pytanie czy można do tego podpiąć inne power banki?

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem, nasunęła się jedynie myśl, czy przy tej cenie i gabarytach nie lepiej dodatkowe, naładowane aku.
    Tutaj jest... podpis

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amirez Zobacz posta
    Nie wiem, nasunęła się jedynie myśl, czy przy tej cenie i gabarytach nie lepiej dodatkowe, naładowane aku.
    Lepiej jeżeli możesz je wymienić. Co jednak zrobić gdy chcesz długo fotografować bez możliwości wymiany baterii, która skutkuje poruszeniem aparatu zamontowanego na statywie.

  4. #4

    Domyślnie

    To nie załapałem. Chodzi Tobie o bezpośrednie podłączenie power banku do aparatu jako źródła zasilania? Może się nie sprawdzić. Generalnie power banki są przystosowane do ładowania /doładowania/ akumulatorów małym prądem. Nie sprawdzałem ile ciągnie prądu Nikon, ale może się nie dogadać z bankiem. Na stronie pisze, że w zestawie jest adapter baterii, czyli przelotka: power bank - aku Nikona, służąca do doładowania.
    Tutaj jest... podpis

  5. #5

    Domyślnie

    Ja to rozumiem tak, że power bank robi jako zasilanie aparatu. Pytanie na ile starcza i czy można podłączyć inny power bank.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •