Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Islandia B&W

  1. #1

    Domyślnie Islandia B&W

    Zapraszam,


    1. Gullfoss



    2. Seljalandsfoss



    3. Skogarfoss



    4. Skogarfoss



    5. Vik



    6. W Islandii nie ma wilków...



    7. Jeden z wielu, którego imienia nie znam



    8. Godafoss



    9. Svartifoss

  2. #2
    mackaron
    Gość

    Domyślnie

    ...namowiles... trzeba kupic bilety

  3. #3

    Domyślnie

    Islandia w BW to dla mnie obraza boza. Natomiast nr 6 z ta padla istota jak najbardziej. Bilety na Islandie koniecznie kupic! Bylam w czerwcu ubieglego roku i nie zaluje. Dzien dlugi, na tyle ze o polnocy zastanawialam sie czemu wszystkie knajpy zaczynaja sie zamykac, bo przeciez szarowka wieczorna sie zaczyna. Nad Jokulsarlonem stalam i plakalam, w zyciu piekniejszego krajobrazu nie widzialam. Takze jak najbardziej jechac.
    /*\
    [ O ] D90 N50 8.1 Sigma 10-20 4-5.6 Tamron 70-300 (bosh..) Nie moge tera pisac, jezdem za granicom

  4. #4

    Domyślnie

    Islandia jest mega klimatyczna, co zresztą widać na powyższych zdjęciach. Osobiście mam "zboczenie" na punkcie wodospadów wszelkiej maści, dlatego kupuję wszystkie poza jedynka, coś mi w niej brakuje - właśnie, może koloru. Chciałem wybrać faworyta, ale po wpisaniu czterech numerów odpuściłem Powyższe zdjęcia w BW też mają swój klimat tajemniczości, ale cały czas wyobrażam sobie, jak to by wyglądało w kolorze.

    Krunz, może się przełamiesz i pokażesz te kadry w kolorze ? Tak dla porównania.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bahuone Zobacz posta

    Krunz, może się przełamiesz i pokażesz te kadry w kolorze ? Tak dla porównania.

    Dzięki za komentarze. Kolor też będzie Po prostu B&W zrobiłem wcześniej a główna przyczyna takiej tonacji jest dość prozaiczny - brak światła.
    Byliśmy w czerwcu tydzień z czego 2 dni było słońce. Tym niemniej z B&W jestem bardziej zadowolony niż z koloru. Islandię polecam bardzo, nawet jeśli pogoda nie dopisuje to i tak warto zobaczyć. Jak się zbiorę to napiszę coś w dziale turystyka fotograficzna.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Piotr

  6. #6

    Domyślnie

    Twoje zdjęcia wywarły na mnie bardzo silne wrażenie, są niesamowite!
    Bardzo lubię cz.b. a one są śliczne i bardzo nastrojowe. Podziwiam i gratuluję.
    Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.

  7. #7
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 180

    Domyślnie

    Ja z przeeeeeeeedziką radością obejrze to w kolorze. Lubie BW, ale nie tu

    Zbierz sie i napisz w turystyce

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    Piękne zdjęcia, świetna obróbka. Najgorzej wypada 6ka bo jednak za bardzo szczątki owieczki zlewają się z podłogą. Na 5 słabo technicznie poszło 'wyciąganie' skały z lewej strony. Na 4 dość płasko pierwszy plan wygląda. Cholernie zazdroszczę wypadu. Też planowałem w tym roku jednak portfel tego nie wytrzymał.

  10. #10

    Domyślnie

    Ładne, widziałem podobne w folderach - czyli jak pojadę to nie będę rozczarowany
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •