Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Świt

  1. #1

    Domyślnie Świt

    Budzenie się słoneczka ,niestety śniegu w tym roku chyba nie będzie....




  2. #2

    Domyślnie

    Dziękuję, do widzenia, pozamiatane! Petarda! Przemegazaje.....!
    Fuji

  3. #3

    Domyślnie

    Cudo!
    Pozdrawiam/Best regards
    Sławomir Borysowski

  4. #4

    Domyślnie

    re..we..la..cja...!!! szczęka na podłodze...
    D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...

  5. #5

    Domyślnie

    No słynne drzewa z bazy noclegowej Gargamela .
    Pytanie: Jak dużo powiększałeś słońce? Jeśli słońce przy podstawie jest tak ogromne, to na ziemi w południe mamy piekło... Pytam o to, bo miałem przyjemność odwzorowywać skalę księżyca przy ogniskowej 85mm. Chyba, że użyłeś tutaj ogniskowej rzędu 600mmx2 => 1200mm to byłbym może wstanie się zastanowić...

    Nie mniej, jednak fotka jest mega.
    "Nikon"

  6. #6

    Domyślnie

    To chyba z całej kolekcji rogalińskich dębów najlepsze - super ujęcie.
    „Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie.”D-5100......

  7. #7

    Domyślnie

    Jakbyś mógł napisać czym to robiłeś to bym był wdzięczny, bo jestem bardzo ciekawy. Skłaniałbym się raczej do takich wielkości...

    Ostatnio edytowane przez josephebeloki ; 09-02-2014 o 23:04
    "Nikon"

  8. #8

    Domyślnie

    Nawet jeśli teren w rzeczywistości chyli się ku prawej wyprostowałbym to zdjęcie. Spróbowałem również z cięciem i wyszło mi, że format 4x3 ze słoneczkiem na środku najlepiej tu gra. Ale oczywiście szanuję wizję autora.
    LED ZEPPELIN

  9. #9

    Domyślnie

    Witam zdjęcie zrobiłem d7000 + t70- 300vc na 300mm f8, słońca nie powiększałem,delikatnie prze kadrowałem co do perspektywy do prawa strona mocno się oddala dlatego jest złudzenie braku poziomu ,dzięki za opinie i pozdrawiam...

  10. #10

    Domyślnie

    @krop dzięki za info, no to fajnie CI to wyszło, bardzo fajnie. A jeszcze jedno pytanie, to pełny kadr czy coś CROPO-wałeś?
    "Nikon"

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •