Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Czy ładowarka GP Power Bank i Eneloop'y Sanyo dobre połączenie?

    Jak w temacie. Czy będzie ładowało jak należy i czy to kompatybilne?
    Nie jest trudno zrobić takie zdjęcie, trudniej jest znaleźć takie miejsce
    D700 | D70s | Canon G9 | Nikkor 24-70mm 2.8 | Nikkor 16mm 2.8| Sigma 18-50 f2.8 | Sigma 70-300 f4-5.6 | SB800 | Manfrotto|

  2. #2

    Domyślnie

    Mam, używam ostro, i daje radę

    Ostatnio na BC900 ładuję najmocniejszym prądem i jak narazie eneloopy i GP Recyko dają sobie radę

  3. #3

    Domyślnie

    Będzie działało, u mnie działa

  4. #4

    Domyślnie

    Osobiście i tak uważam ,że najlepsze ładowarki i aku robi pentagram. Miałem kilka i pentki dalej działają a mają za sobą już ok 8 lat. Katowane były b. mocno. Za sobą mam Energizery, sannyo i muszę nadmienic że wiekszego syfu jak sannyo to nie miałem . Poszły do kosza po kilku miesiącach bo szlak mnie trafiał jak po dwuch tygodniach leżenia w aparacie byłem w stanie zrobić ok 20 zdjęć i OFF.
    Nadmienie że nie były to enelopy.
    D5100//// 18-105VR

  5. #5

    Domyślnie

    jeśli chcesz ładować eneloopy które włożysz do mb-d10 i dopniesz to do d700 to proszę nie stosuj kompromisów
    kup najlepsze i niezawodne ładowarki na rynku czyli technoline bc700 lub powerex mh-c9000
    o obu poczytasz tu http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic824118-30.html
    masz body za kilka tysięcy i oszczędność nie popłaca
    te dwie które wymieniłem to wysokiej klasy ładowarki które właściwie napełnią ogniwa tak by były niezawodne
    kup raz a dobrze na lata
    jak masz wolne 200 zł bez wahania polecam hh-c9000, jeśli mniej to bierz bc700
    mam obie i z obu jestem zadowolony
    mam 24 eneloopy na dwie zmiany do mb-d10 i do sb 900 i bardzo sobie chwalą to rozwiązanie choc żadko z niego korzystam bo wolę mieć w gripie drugą oryginalna baterię


    jeśli kupisz nieoryginalny grip mb-d10 nie zobaczysz pojemności enelopów ani ich zużycia na wyświetlaczu body
    nieoryginalne gripy nie maja wbudowanego chipa
    czytają zużycie tylko z oryginalnych baterii które taki chip posiadają, enelopy go nie mają
    Ostatnio edytowane przez cheyenne ; 11-11-2010 o 13:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •