Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie NIkon camera control pro 2 vs nikon d5000

    Witam wszystkich!
    Mam taki problem. Jestem posiadaczem nikona d5000. Bardzo zależy mi na sterowaniu go z poziomu pc. Więc zdobyłem program Nikon Camera Control Pro 2.7.1. Wszystko pięknie zainstalowane, jednak gdy podłączę aparat program go nie wykrywa. Działam na windows vista sp2. Co dziwne program DCam Capture dobrze z nim współpracuje. Jednak zależy mi na tym pierwszym. Jeśli kto wie jak rozwiązać ten problem będę wdzięczny.

  2. #2

    Domyślnie

    Instrukcja obsługi, a w niej ustawienie portu USB ( ustawienie [MTP/PTP] ), nie wiem tylko czy D5000 ma taką możliwość
    Ostatnio edytowane przez wilk325 ; 28-08-2010 o 00:07

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    Instrukcja obsługi, a w niej ustawienie portu USB ( ustawienie [MTP/PTP] ), nie wiem tylko czy D5000 ma taką możliwość
    W D5000 nie ma takiej opcji.

    @szymonnet, musisz uaktualnic do najnowszej wersji, wtedy zadziała. Trial działa bardzo krótko.

  4. #4

    Domyślnie

    ale co mam uaktualnić? Camrea Pro?. Mam 2.7.1 w pełnej wersji , a nie trial.

  5. #5

    Domyślnie

    no to nie wiem. Dopóki mój trial działał nie miałem najmniejszego problemu, wszystko działało idealnie.

  6. #6

    Domyślnie

    a w aparacie nic nie przestawiałeś? Możesz powiedzieć jak wyglądało u ciebie podłączenie krok po kroku? Niby nikon pisze że d5000 jest kompatybilny z najnowszą wersją camera control pro.

  7. #7

    Domyślnie

    nic nie przestawiałem, po prostu podłączyłem i od razu działało. Z tym, ze najpierw miałem podłaczony aparat, a póxniej dopiero uruchomiłem CCP.

  8. #8

    Domyślnie

    nadal nic, wyświetla się tylko "no camera was detected" coraz bardziej mnie to załamuje.

  9. #9

    Domyślnie

    a inne programy wykrywaja? np. nikon transfer?

  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •