Close

Strona 991 z 3864 PierwszyPierwszy ... 49189194198198999099199299310011041109114911991 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9 901 do 9 910 z 38633
  1. #9901

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Nie sprawdzalem Pozniej sprawdze (czyt. jutro) i dam Ci znac.

    Darek gratulacje, 24km/h to i tak szybciej od Jarka Teraz sobie tylko zrob plan, zeby latac czesciej niz raz na 8 lat i bedzie dobrze!
    Bo ja mam wszędzie górki , no i nie ma się co oszukiwać, Kwiatkowski to ja nie jestem
    Ale trenuję i nawet dziś, po pracy wróciłem rowerem z Wrocka do siebie
    PS. Damian, dzięki za wspólną jazdę
    Ostatnio edytowane przez jarek76 ; 07-03-2015 o 20:19

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  2. #9902

    Domyślnie

    Wziąłem Jarka na koło i jakoś uciągnął za moim czołgiem
    A poważnie to dzielnie walczył chłop, nie dał mi uciec
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  3. #9903

    Domyślnie

    Witam
    Mam pytanie:
    Jestem na endomondo, po "treningu" trasa się zapisuje, wszystko ok, działa.
    W okolicy są trasy inne/nie moje po których chciałbym pojeździć, można plik z trasą zgrać, do meritum:
    Czy taki zgrany plik mogę jakoś/gdzieś wgrać do tego endomondo by powtórzyć taką trasę, na zasadzie, że będzie mówiło: za 200m w lewo itd. jak w samochodowym GPS?
    To możliwe? (używam smartfon)
    Dzięki
    Ps. Dzisiaj testowałem wiatrówkę pakajak - bardzo pozytywnie.
    Czesc, Serwus, Strzalka, Witka, Siema, Elo, Hej, Jak tam? - mowi Rafał

  4. #9904

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chaos Zobacz posta
    chłopy patrzta co ostatnio odkryłem, rowerz ma 5 miesięcy, ale bubel, będzie reklamacja ?



    U mnie jest podobnie.

  5. #9905

    Domyślnie

    iroyork, widzę, że ujeżdżasz Treka? Wystarczyło kable skrzyżować pod górną rurą- wtedy by nie ocierały o siebie Ja tak zrobiłem w Cube i problem nie występuje.

  6. #9906

    Domyślnie

    Tak, to Trek. Kable byly tak zamontowane oryginalnie i nie mialem pojecia, ze tak sie stanie. Teraz tak patrze i moze rzeczywiscie jakby je skrzyzowac nad gorna rura to by nie ocieraly sie ale za to wieksza powierzchnia dotykalyby ramy. W sumie to mi az tak to nie przeszkadza, to jest niewielkie otarcie na lince przerzutki (przewod hamulcowy jest nie naruszony), ktora dziala jak dotad bez problemowo

  7. #9907

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chaos Zobacz posta
    a zapomniałem dodać, że w górach spod śniegu zaczęły występować podstępnie korzenie i badyle, zalecam ostrożność
    dzięki za ostrzeżenie, niestety oba przypadki u nas się ostatnio nie pojawiają, znaczy góry i śnieg. Natomiast co się dotyczy do podstępnych korzeni, to zostały spacyfikowane i wciśnięte głęboko w piach (no chyba, że ktoś się zapuszcza tam gdzie nie powinien), badyle natomiast ucywilizowaliśmy i nawet można z nimi czasem wypić piwo (jak się postawi)
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  8. #9908

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez iroyork Zobacz posta
    Tak, to Trek. Kable byly tak zamontowane oryginalnie i nie mialem pojecia, ze tak sie stanie. Teraz tak patrze i moze rzeczywiscie jakby je skrzyzowac nad gorna rura to by nie ocieraly sie ale za to wieksza powierzchnia dotykalyby ramy. W sumie to mi az tak to nie przeszkadza, to jest niewielkie otarcie na lince przerzutki (przewod hamulcowy jest nie naruszony), ktora dziala jak dotad bez problemowo
    Nie wiem jak wygląda sprawa pod ramą- jeśli kable idą tam w pełnych pancerzach to śmiało puszczaj je w tym miejscu "na krzyż". Jeśli zaś jest tam sama linka która może ocierać o ramę to spróbuj skrzyżować pancerze przed pierwszymi przelotkami (zaraz za główką ramy). Miałem tak "nieergonomicznie" puszczone kable w ramie Corrateca(dokładnie ta z linka jest moja), i właśnie takie puszczenie kabli było najlepsze. Swoją drogą- to co oferuje producent w seryjnym sprzęcie (mam na myśli puszczenie kabli) nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Jako były serwisant nie raz poprawiałem pomysły producenta- a to kable tarły o siebie, a to robiły "dziury" wycierając główkę ramy bądź elementy zawieszenia... Także warto przyjrzeć się konstrukcji ramy i samemu logicznie poprowadzić linki.

  9. #9909

    Domyślnie

    Wszystko jest w pancerzach. Na razie zostawie jak jest, jak bede wymienial linki to wtedy pokombinuje.

  10. #9910
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Poszedlem dzisiaj na rower, zeby odpoczac po wczorajszej wycieczce. Przez 40km musialem opiekowac sie starszym ziomkiem (65 lat) bo prawie umarl, wrocil do jazdy rowerem po dlugiej przerwie wiec byl bez formy kompletnie. Okazalo sie, ze foci sobie cos tam czasem. Pytam jaki sprzet - a taki tam sredni format, Arca Swiss na film+Phase One cyfrowy... ale DSLR tez mial, Canona... Moze mi pozyczy Fejzuana za to, ze z nim zostalem do konca Do tego padalo na maxa wiec 90km na mokro, ale jakos dalismy rade.

Strona 991 z 3864 PierwszyPierwszy ... 49189194198198999099199299310011041109114911991 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •