Close

Strona 3851 z 3864 PierwszyPierwszy ... 28513351375138013841384938503851385238533861 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 38 501 do 38 510 z 38633
  1. #38501

    Domyślnie

    Co Wy tam palicie Panie @gavin

    Dobrze myślę, że to z Siemianowic tak się dymi?

    - - - - kolejny post - - - - - -
    @elmo dobra relacja. Dziękuję za foty

  2. #38502

    Domyślnie

    Andrzeju, dzięki za słowa i za obrazy. Dobrze się czyta i dobrze się pacza.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  3. #38503
    Oszczędny w słowach Awatar kipcior
    Dołączył
    05 2010
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    214

    Domyślnie

    Dzień długi to postanowiłem, że wrócę sobie z pracy nieco na około przez 70km, bo właściwie dlaczego by nie.

    Szczyrk


    Szczyrk - Solisko, początek podjazdu na Przełęcz Salmopolską. Tutaj kiedyś była gruba dzida w górę, a teraz budują autostradę i nadal słychać, że budują. Miło patrzeć jak władze reagują na popularność graveli Kiedyś to sprawdzę ale dzisiaj asfalt 4,5km pod górę, choć tak naprawdę to tam pod górkę było już ładne parę km.


    Trasa narciarska nr 10. Swoją drogą Słowacy coś pozmieniali klasyfikację tras, bo ona teraz jest niebieska, a zawsze była czerwona. Choć nachylenie zostało to same. Tymczasem od początku jedzie mi się jakoś tak lekko łatwo i przyjemnie, choć tam momentami jest te 10%.


    I oto jest, ośla łączka na Białym krzyżu, czyli Przełęczy Salmopolskiej.


    Było w górę to teraz w dół, tak grubo to przez 5km, a tak w ogóle to przez jakieś 28km Tyle, że dostaję wmordewindem, co może wyjaśnia czemu jechało mi się dobrze przez Szczyrk w innym kierunku. Wisła Malinka, skocznia Małysza


    Wiślana trasa rowerowa gdzieś w Ustroniu, zdjęcie z ławki. Trzeba powiedzieć, że populacja ławeczek w tamtej okolicy osiągnęła całkiem satysfakcjonujące rozmiary. Nawet są ławki-huśtawki i ławki-leżaki, acz już nie chciało mi się na zdjęcia zatrzymywać.


    Gdzieś w lesie w Górkach Wielkich. Jadąc to we wrześniu tu już miałem ciemno.


    Ostatecznie 73km, 850m w górę. Ale po tym za cholerę nie chciało mi się dzisiaj wsiadać na rower.
    D610, Nikkor 50 f1.4 G, Nikkor 24-70 f2.8, Sigma 20 f1.4, Sigma C 100-400.

  4. #38504

    Domyślnie

    Za przedmówcami, @elmo, dobra relacja i zdjęcia
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  5. #38505

    Domyślnie

    Siemianowice wybrały papieża.

    Bardzo fajne foteczki i dobrze sie czytało wszelkie relacje, jak zwykle zresztą. Ja tak pięknie pisać nie umiem

  6. #38506

    Domyślnie

    Jeśli kogoś interesuje temat, to są ogłoszone trasy na puchar świata Enduro MTB E Enduro i DH. Zawody enduro będą odbywać się w Bielsku w obrębie Koziej Góry podjazdami są szlaki piesze, natomiast zjazdy po singlach EnduroTrails. Czyli klasycznie Cygan, Kamieniołom, Stary, DH+, Dziabar i Dębowiec. DH to Szczyrk i przebudowana lekko Bestyja. Impreza światowa, bilety VIP na dwa dni po 499. Ale zawsze można przy ścieżce w ciekawych miejscach stanąć i zobaczyć w zasadzie najlepszych aktualnie zawodników. Szczerze mówiąc trochę żałuję, że olałem temat i dopiero wczoraj do mnie dotarło jak duża to impreza Tak czy siak pewnie na ściankę na Kamieniołomie pojedziemy zobaczyć
    DH+ po modyfikacjach jest mz znacznie płynniejszy i szybszy - tam też jest kilka ciekawych miejsc. Trzeba rowery brać i wbijać, może się uda boczkiem docisnąć do trasy

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Link: https://endurotrails.pl/whoop-uci-mt...ata/o-zawodach

  7. #38507

    Domyślnie

    Jeszcze update: moja żona po roku jeżdżenia w Beskidach zrobiła wszystkie poważne trasy, został jej jedynie Dziabar - jakoś nigdy nie jest po drodze
    Jako, że ma 49 lat i na rowerze zaczęła dwa lata temu jest to dużo powód do dumy. Zresztą sam Szymkowski napisał po zobaczeniu fragmentu filmu : „ Ty no szacun. Tarzan to naprawdę ciężka trasa” . Także się chwalę. Ale w związku z tym, jeździliśmy ostatnio rzadko i tylko single. Jutro zatem lajtowo skoczymy na Worek Raczański od Ujsoł do Raczy albo Zwardonie, to się okaże. Jakby ktoś chciał się podłączyć to priv. My startujemy około 9:30 z Rajczy jakby co.

  8. #38508
    Oszczędny w słowach Awatar kipcior
    Dołączył
    05 2010
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    214

    Domyślnie

    Pogratulować żony, rzadko która ma takie hobby i jej się chce Ja mam mojego bieda fulla dłużej niż te oficjalne single istnieją, a przejechałem tylko połowę.
    Jak mi się uda to wyskoczę gdzieś popatrzeć na te zawody z boku trasy.
    D610, Nikkor 50 f1.4 G, Nikkor 24-70 f2.8, Sigma 20 f1.4, Sigma C 100-400.

  9. #38509

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez patronat Zobacz posta
    J Jutro zatem lajtowo skoczymy na Worek Raczański od Ujsoł do Raczy albo Zwardonie, to się okaże. Jakby ktoś chciał się podłączyć to priv. My startujemy około 9:30 z Rajczy jakby co.
    No to się może spotkamy na szlaku, bo z kolegą jadę, ale od Rycerki: Przegibek, Racza,Zwardoń

  10. #38510

    Domyślnie

    @kipcior ładnie zakręcone. Fajne fotosy @patronat, dziękuję za zaproszenie Bawcie się dobrze.

Strona 3851 z 3864 PierwszyPierwszy ... 28513351375138013841384938503851385238533861 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •