Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie "Biała karteczka" do SB-600.

    Witam!
    Panowie mam pytanie, może z kategorii banalnych, ale jednak
    Muszę "dorobić" sobie "białą karteczkę" do SB-600. Wiem, że można z tekturki, plastiku etc. Ale może macie jakieś patenty?
    Będę bardzo wdzięczny za wskazówki.
    Pozdrawiam!
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  2. #2

    Domyślnie

    robię lekkie skosy na swej wizytówce która jest z tyłu biała i pasuje że hoho

  3. #3

    Domyślnie

    Kiedyś takie odbłyśniki wycinałem ze zdjęcia roentgenowskiego i oklejałem białą folią samoprzylepną.
    D300 + T 12-24/4 + N 35/1,8 + T 50-135/2,8 + SB-800 oraz N AI-S 28/2, 85/1,4, 135/2, 180/2,8 ED
    OM-1n + 35/2 + 50/1,4

  4. #4

    Domyślnie

    Ja kupiłem sobie taki zestaw Aurory APX-3. Są to 3 odbłyśniki. Różnych wielkości z mocowaniem na rzep do lampy. Wygląda estetycznie ( na pewno dużo lepiej niż samoróbki) działają fajnie i zapłaciłem za to niecałe 50 zł. Niestety z tego co widzę to sprzedawca teraz sprzedaje pojedyncze elementy w cenach ok. 20-35zł czyli cały zestaw wychodzi 2x drożej. Ale jeśli ktoś chce tylko jeden element to wychodzi dość tanio.
    Nie podaję sprzedawcy żeby nie było krypciochy.
    Wcześniej używałem wyciętej białej pianki mocowanej do lampy recepturkami. Działało ok, ale nie wyglądało pięknie i był problem z ciągle ginącymi recepturkami. Jak znajdę to wkleję link do tutoriala jak to wykonać.
    Pozdrawiam, thr

    D600 i parę słoików, fuji x100s

  5. #5

    Domyślnie

    Jeżeli lampa nie ma wbydowanej (jak np. Metz 48AF-1) to w razie potrzeby wyciągam szybkę rozpraszajacą na tyle żeby stała w pozycji jak odbłyśnik.
    Miałem w życiu wiele...różnych marek, ale zatrzymałem się na "NIKON"

  6. #6

    Domyślnie

    A ja mam takipatent:
    kupuję lody 1 kg, zjadam ze smakiem, myję pudełko i wycinam jake chcę kształty i rozmiary. Ma to jeszcze jeden +
    na kotletach zawsze podają lody i jak się nie ma (zgubiło) to można mieć.
    Dodatkowo pudelka występują w różnych kolorach. i możn modelować. Ja używam algidy
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  7. #7

    Domyślnie

    Heh, kiedyś z braku laku już w terenie wygrzebałem paragon z Tesco i po złożeniu posłużyć mi jako "biała karteczka"
    olender.me
    C5DmkII, C28/1.8, C85/1.8

  8. #8

    Domyślnie

    Ja mam wycięty z plastikowego pudełka na kasety VHS Panasonic,kiedyś miały one kolor biały.Dodatkowo żeby wglądało na "professional" od tyłu okleiłem czarną okleiną a całość mocowana jest za pomocą rzepa.Już parę razy pytano się mnie gdzie i za ile można to kupić
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez thr Zobacz posta
    Ja kupiłem sobie taki zestaw Aurory APX-3. Są to 3 odbłyśniki. Różnych wielkości z mocowaniem na rzep do lampy. Wygląda estetycznie ( na pewno dużo lepiej niż samoróbki) działają fajnie i zapłaciłem za to niecałe 50 zł. Niestety z tego co widzę to sprzedawca teraz sprzedaje pojedyncze elementy w cenach ok. 20-35zł czyli cały zestaw wychodzi 2x drożej. Ale jeśli ktoś chce tylko jeden element to wychodzi dość tanio.
    Tu jest w całości: http://fripers.pl/product_info.php/p...a37bcce4a0e36b
    55 złotych.
    pozdrawiam, Wojtek

  10. #10

    Domyślnie

    obiecałem link do tutoriala jak znajdę więc oto jest:
    http://www.youtube.com/watch?v=RNCmu...ayer_embedded#
    Pozdrawiam, thr

    D600 i parę słoików, fuji x100s

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •