Close

Strona 5 z 203 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 2027
  1. #41

    Domyślnie

    Witam i pozdrawiam Wszystkich

  2. #42

    Smile

    Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
    Od roku jestem szczęśliwym posiadaczem D70 jak i wiernym czytelnikiem tego forum.
    Pozdrawiam wszystkich i życzę wielu radości z robienia zdjęć
    michał

  3. #43

    Domyślnie

    Ja również witam. Jeszcze nie mam żadnego nikona, ale sie przymierzam do zakupu lustrzanki. Pozdrawiam wsystkich posiadaczy

  4. #44

    Domyślnie Witam

    Witam
    Właśnie się zapisałem na to forum.
    Z tego powodu chciałem wszystkich przywitać.
    Mam na imię Irek.
    Aparatu nikona jeszcze nie posiadam. Zakup planuje na przyszły miesiąc. Jeszcze ostanie przemyślenia nad modelem, nad obiektywami. Głowa pełna portfel troszke mniej ale do lutego jeszcze troche czasu . Planuje zakup D50 lub d70s, z obiketywów raczej nikkor albo 18-55 + stałke 50, albo 18-70, 18-55+70-300G, sigma 17-70 (czywiście te wątpliwości umieszcze w odpowiednim miejscu). Moze co poniektórzy podsykutuja ze mną. Nawet nie tyle co jest lepsze od czego, a co na moje potrzeby i umiejętnosci bedzie dobre. Obecnie foce minolta s 414. I od pewnego czasu zaczałem sie przykładac do wykonywani zdjec (haha moje ukochana symetria ) troszke poczytałem, potem zrobilem kilka zdjec przypadkiem - analogowa lustrzanka (canonem) i ta głębia w lustrzance ten obraz choc nie cyforwy....zakochałem się. Zacząłem czytać, zbierać inofrmacje. Wybor padl na nikkona ze wzgledu na cene, jakosc zdjec (podbaja mi sie bardziej niz canona) tradycje, także fakt to jak leży w dłoni i d50 i d70 (o canonie nie mowie) i fakt, iż ta rozdzielczość mi w zupełności wystraczy (glównie komputer, kilka odbitek małych, czasem coś większego max kartka A4, lub jej polowa. To tyle raz jeszcze wszystkich serdecznie witam (a właściwie to dziękuje za przyjęcie - bo właściwie to ja gdzieś ,,wchodzę" a ktoś wita

    pozdrawiam wszystkich
    z okazji Nowego Roku (chyba nie tak bardzo poźno)
    zycze wszytskim zdrowia, udanych fotek, uchwycenia wyjatkowych i niepowtarzlanych

    Irek
    PS zainteresowanych moimi rozmysleniami dot. wyboru zapraszam (a wlaściwie proszę) do odwiedzenia
    w dziale D50,70 ...itp.
    temat ..... ,,1-sza lustrznaka"
    Ostatnio edytowane przez ESOX ; 09-01-2007 o 12:57

  5. #45

    Domyślnie Witam...

    ...wszystkich zaawansowanych, przed których doświadczeniem chylę czoła oraz - tak jak ja - początkujących Forumowiczów

    Na forum zaglądałem ostatnio dość często, czytając, czytając i czytając różne wątki. Głównie na temat D50, którego od dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem.
    Jutro kupuję do niego gripa z Delty w foto-tip.pl - właśnie z Forum się o nim dowiedziałem.

    Pozdrawiam wszystkich i życzę udanych "łowów"
    D50/F65 ; Sigma 18-50/3.5-5.6 DC D ; Tamron 28-300/3.5-6.3 M

  6. #46

    Domyślnie Powitanie...

    Co prawda Forum czytam od kilku tygodni i nawet "popełniłem" już dwa lub trzy posty,
    ale skoro pojawił się oficjalny wątek powitalny, korzystam z okazji

    Mam nadzieję, że nadal sporo wątpliwości uda mi się rozwiać dzięki czytaniu tego Forum.

    Pozdrawiam wszystkich

    Janusz
    Ostatnio edytowane przez Jas_ ; 12-01-2007 o 11:34
    Pozdrawiam
    Janusz
    | D80 | N18-70 | N85/1.8 | SB-800 |

  7. #47

    Smile

    Witam serdecznie.
    Od tyg jestem posiadaczem Nikona D70s + obiektyw Tamron 17-50 f2,8.
    Mam nadzieje, że będę mógł się z wami wymieniać swoją opina na temat fotografii i uzyskać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.
    Pozdrawiam
    Krzysiek.

  8. #48
    Oszczędny w słowach Awatar micruz
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Gorzów Wlkp.
    Posty
    40

    Domyślnie

    Grzeczność nakazuje się w nowym gronie przywitać, co czynię właśnie!

    Droga przez fotografie to dla mnie; Zenit E, Zenit 122, Minolta Dynax 505Si z osprzętem...i dopiero teraz cyfra...D50 w kicie oczywiście z zamiarem rozbudowy.


    Pozdrawiam.
    D50 i trochę złomu | Tylko Chuck Norris ma idealnie czystą matrycę

  9. #49

    Talking Witam

    Witam
    Jestem nowym uzytkownikiem forum i mam nadzieje ze pozwoli mi ono zagłebić się troche w świat fotografii.
    Jeszcze nie teraz ale za parę tygodni bede szczesliwym posiadaczem nikona d50. Wiem ze nie jest to moze jakis szał aparat ale jak na amatora to mysle ze i tak mam lepszy start niz inni.
    Pozdrawiam innych uzytkownikow i zycze cierpliwosci gdy beda mieli ochote odpowiadac na moje pytania i posty
    Marcin vel Kurkuror

  10. #50
    ROBINW
    Gość

    Domyślnie

    Witam. Zamierzam kupić Nikona, ale jeszcze się waham, więc czytam i czytam. Pozdrawiam.

Strona 5 z 203 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •