Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Led rgb na tło

  1. #1

    Domyślnie Led rgb na tło

    Cześć. Przychodzę z pytaniem o polecenie lampy na tło. Próbuje zorganizować studio do video na YouTube w pracy i na ten moment mam po prostu czarne tło i lampy 60w na postać. Tło będzie oklejone pianką wygłuszającą bo pomieszczenie jest puste i niesie echo, plus pianka będzie robić za tło. Chciałbym tło rozświetlić na dwa kolory ale żeby można je było zmieniać bo będziemy kręcić video dla dwóch brandów. Ogólnie mam koncepcję jak poniżej. Jakie byście polecili lampy żeby się spisały ?Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0940.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	285,0 KB
ID:	79712

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez beduin17 Zobacz posta
    Cześć. Przychodzę z pytaniem o polecenie lampy na tło. Próbuje zorganizować studio do video na YouTube w pracy i na ten moment mam po prostu czarne tło i lampy 60w na postać. Tło będzie oklejone pianką wygłuszającą bo pomieszczenie jest puste i niesie echo, plus pianka będzie robić za tło. Chciałbym tło rozświetlić na dwa kolory ale żeby można je było zmieniać bo będziemy kręcić video dla dwóch brandów. Ogólnie mam koncepcję jak poniżej. Jakie byście polecili lampy żeby się spisały ?Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0940.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	285,0 KB
ID:	79712
    ja nie doświetlałem tła... ani nic podobnego nie robiłem

    ale popatrzyłbym filmiki Ziemniaka na YT on czesto pokazuje swoje oświetlenie, studio w domu... robił chyba też testy lamp RGB... przecież tego pełno jest... ale raczej zainteresowałbym się produktami z ALI bo będą pewnie o połowę tańsze to nie są tanie rzeczy
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź. Pooglądałem trochę filmów i stwierdziłem że spróbuję po prostu te lampy które mam dać na tło tylko zamontuję kolorowe żele i wrota, a na przód albo jeszcze jedna taka sama w okcie 80, albo coś w stylu glare one 70 bo nie zajmuje dużo miejsca i ewentualnie zasilę to z baterii

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •