Close

Strona 25 z 25 PierwszyPierwszy ... 15232425
Pokaż wyniki od 241 do 245 z 245
  1. #241

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    No to nie wiem po co go kupiłeś, wiadomo, że obsługa Z6 II jest i będzie (III) wygodniejsza, a że Nikkory Z nie mają pierścienia przysłon i że na wyłączonym aparacie nie zmienisz przysłony chyba wiedziałeś przed zakupem. Widać jednak brak pierścienia nie był decydujący.
    Kupiłem go do zabawy, tak jak wszystkie aparaty. Lubię widzieć podstawowe parametry na wierzchu, więc Z6 mnie w ogóle nie urządza. Zf i Zfc są najbliższe tego, czego szukam.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  2. #242

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    ... Lubię widzieć podstawowe parametry na wierzchu, więc Z6 mnie w ogóle nie urządza...
    A górny ekranik? Do korzystania z niego też trza sobie wyrobić nawyk.
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  3. #243
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 786

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    A jak zabezpieczasz kółko przysłony przez przypadkową zmianą?
    To rozumiem Bardzo mi na tej opcji zależy. Możesz przypisać do tego guzik funkcyjny. Ja tak mam, używam. Myślę, że Zf z tego nie wykastrowano.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #244

    Domyślnie

    Soft 1.20

    • Temperatura barwowa dla pierwszego zdjęcia będzie teraz stosowana do pozostałych zdjęć z serii zrobionej z użyciem funkcji fotografowania z przesuwaniem pikseli, kiedy balans bieli jest ustawiony na [Automatyczny] lub [Autom. dla naturaln. oświetl.].
    • Domyślne wartości następujących ustawień wyświetlanych w przypadku nawiązywania połączenia bezprzewodowego zostały zmienione:
    - Klucze szyfrowania
    - Hasło wyświetlane po przywróceniu domyślnych ustawień aparatu

    • Usunięto następujące problemy:
    - Zwolnienie migawki, gdy monitor znajdował się w pozycji do przechowywania, czasami nie powodowało ściemnienia obrazu w wizjerze, jeśli [Tryb bezgłośny] było ustawione na [ON] i opcja NEF (RAW) lub RAW + JPEG/HEIF była wybrana dla [Jakość zdjęcia].
    - „Szumy” były czasami zauważalne w widoku podglądu na żywo podczas fotografowania i nagrywania filmów, a także na obszarach zacienionych zdjęć i filmów zarejestrowanych, gdy [Ustaw funkcję Picture Control] było ustawione na [Monochr. z gł. odcieniami] oraz wartość dodatnia była wybrana dla [Kontrast] i wartość ujemna była wybrana dla [Jasność].
    - Aparat czasami przestawał reagować podczas wykonywania czynności obsługowych dotyczących filmów nagranych w pewnych okolicznościach, np. podczas przewijania filmów naprzód lub wstecz podczas odtwarzania.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  5. #245

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Nie wiem, czy to o to chodzi, ale zauważyłem, po około minucie korzystania z wizjera bez przerwy obraz w słabych warunkach oświetleniowych zaczyna w nim klatkować. Tak jakby aparat na początku pracował w trybie szybkiego odświeżenia i po jakimś czasie się "męczył" albo przegrzewał (rzeczywiście przy 3D Trackingu potrafi się zrobić ciepły) i przełączał na tryb niższej wydajności.
    Serio Panowie, tyle czasu i nikt tego nie zgłosił do Nikona? U mnie na pewnych parametrach szarpie obrazem aż oczy bolą. Ale tylko na AFC- jednopunktowy, dynamiczny... a na 3D chodzi płynnie- czyli jeszcze gorzej niż w przypadku mojej sztuki.

    https://www.youtube.com/watch?v=2h4pHEURqNw&t=27s

Strona 25 z 25 PierwszyPierwszy ... 15232425

Podobne wątki

  1. Nikon Z8 oficjalnie
    By TOP67 in forum Nikon - system Z - bezlusterkowce
    Odpowiedzi: 97
    Ostatni post / autor: 23-04-2024, 15:42
  2. Nikon Z5 oficjalnie
    By tomeekm in forum Nikon - system Z - bezlusterkowce
    Odpowiedzi: 911
    Ostatni post / autor: 17-04-2024, 20:38
  3. Nikon Z50 oficjalnie
    By TOP67 in forum Nikon - system Z - bezlusterkowce
    Odpowiedzi: 442
    Ostatni post / autor: 09-04-2024, 13:20
  4. Nikon D4s oficjalnie
    By shaolin in forum Nikon - D1-D6
    Odpowiedzi: 585
    Ostatni post / autor: 27-06-2016, 14:57
  5. Nikon 1 J4 oficjalnie...
    By shaolin in forum Nikon - System 1
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 15-04-2014, 04:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •