Close

Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 110
  1. #81

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GaijinPawel Zobacz posta
    Ok, każdy szuka czegoś innego w zdjeciach. Ja przesiadlem sie z kompaktów na lustro i jestem zadowolony.
    To nie jest kwestia szukania czegokolwiek w zrobionych zdjęciach. To jest kwestia doboru właściwego narzędzia do wykonywania czynności. Lustrzanka wprowadza w miejsce jednych ograniczeń swoje własne, często przekraczając barierę jakiejkolwiek użyteczności. Trochę jak limuzyna ciągnąca pług. Proponuję więc nie mącić w temacie "warto?", jeżeli nie zamierzamy budować świadomości szukającego rady wciskając mu banały, na dodatek mocno kontrowersyjne. To nie onet.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  2. #82

    Domyślnie

    Stwierdzenie że lustrzanka jest utożsamiana z najlepszym prezentem na komunię to dopiero jest prawienie banałów. Może jakiś czas temu tak było, ale teraz to nie modne. Po co komu lustrzanka do zdjęć na Facebooku.

  3. #83

    Domyślnie

    Napisał GaijinPawel Zobacz post
    Ok, każdy szuka czegoś innego w zdjeciach. Ja przesiadlem sie z kompaktów na lustro i jestem zadowolony
    A cóż takiego znalazłeś w tych zdjęciach z "luszczanki" ? Ciekawi mnie, być może z powrotem kupie se "luszczanke"

  4. #84

    Domyślnie

    Rozmycie tła, wyostrzenie na określony obszar. Jak chcesz żeby na zdjęciu było widoczne wszystko ostro to do tego jest kompakt. Jeśli chcesz uzyskać ciekawszy efekt to trzeba pobawić się lustrzanką. Ja swoją przygodę zacząłem nie dawno, ale z każdym krokiem odkrywam coś nowego. Coś co przekonuje mnie że lustrzanka jest początkiem przygody z fotografią.

  5. #85

    Domyślnie

    Taki przykład ze szkolenia Nikona nad morzem Bałtyckim.
    Ostatnio edytowane przez GaijinPawel ; 18-01-2015 o 22:02

  6. #86

    Domyślnie

    A na tym zdjęciu to cóż takiego jest, czego bym kompaktem nie zrobił ?

    Masz przykłady fot z kompakta z "wszystkim ostrym"




  7. #87

    Domyślnie

    yyy, wiesz ze sa kompakty z matryca aps-c i jasnymi obiektywami?

  8. #88

    Domyślnie

    I co to jest zrobione kompaktem a nie bezlusterkowcem? Nie chce mi się wierzyć. Jakim modelem.

  9. #89

  10. #90

    Domyślnie

    Tu masz jeszcze trzy z kompakta z jeszcze mniejszą matrycą Sorki za spam




Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •