Close

Strona 515 z 519 PierwszyPierwszy ... 15415465505513514515516517 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 141 do 5 150 z 5183
  1. #5141

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Odpowiadasz, jakbyś nie czytał moich postów.
    Nie wiem, czego nie mierzymy, ale istnieje możliwość, że taki parametr istnieje.
    Również odniosłem wrażenie że nie czytasz(w całości) moich postów.

    Ja nie wiem co dzieje się w twojej głowie w czasie słuchania. Ty nie wiesz co w mojej i tyle.
    Problem w tym że pomiary niezbyt zgadzają się z "waszymi" wrażeniami.
    A sposoby pokazywania zabawek przez audiofili znam i wybacz ale to marny argument.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez m_a_g Zobacz posta
    Czyli to taka ezoteryczna dyskusja wykraczająca poza ramy współczesnej nauki
    Ja mogę dla Ciebie zdefiniować ten "niemierzalny" parametr - to się fachowo nazywa "marża producenta / sprzedawcy", jest opisane w podręcznikach do fizyki kwantowej...tfu, znaczy, marketingu
    Mogę przytoczyć moją rozmowę na temat kolumn, które spodobały mi się na ałdioszoł.

  2. #5142

    Domyślnie

    I tymi optymistycznymi akcentami kończymy próżną dyskusję kablową.

    Aby nie pozostać w dźwięczącej pustce, proponuję na możliwie dobrych ustawieniach posłuchać ostatniej płyty Janerki, Gipsowy odlew falsyfikatu.
    Poza niezaprzeczalną jakością artystyczną, ta płyta jest genialnie wyprodukowana.
    Polecam.
    A jeszcze bardziej polecam koncerty, klasa premium!
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  3. #5143

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez m_a_g Zobacz posta
    Czyli to taka ezoteryczna dyskusja wykraczająca poza ramy współczesnej nauki
    Ja mogę dla Ciebie zdefiniować ten "niemierzalny" parametr - to się fachowo nazywa "marża producenta / sprzedawcy", jest opisane w podręcznikach do fizyki kwantowej...tfu, znaczy, marketingu
    Czyli wszystko jasne, chodzi o pieniądze. Ci co słyszą mogą wydać aby słyszeć, a Ci co nie słyszą zmian po wprowadzeniu takiego czy innego kabla zazdroszczą tym co mogli wydać pieniądze i im wmawiają, że nie słyszą. Znamienne jest też to, że Ci co nie słyszą zazwyczaj atakują tych słyszących, że oni słyszą, a to nie jest możliwe, bo niesłyszący nie słyszą to jak słyszący mogą słyszeć ? . W odwrotną stronę jakoś nie doświadczyłem przekonywań i nie zaobserwowałem. Słyszący mają głęboko w dooopie, że ktoś nie słyszy i jego sprawa, jego problem, nikogo nie indagują, nie przekonują. Czyli bardzo upraszczając Ci niesłyszący chcą wmówić słyszącym, że są guuupi
    Ludzie co z Wami kurde. Zajmijcie się swoim niesłyszeniem, a nie naszym słyszeniem :P
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 18-05-2024 o 17:05
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #5144

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    I tymi optymistycznymi akcentami kończymy próżną dyskusję kablową.

    Aby nie pozostać w dźwięczącej pustce, proponuję na możliwie dobrych ustawieniach posłuchać ostatniej płyty Janerki, Gipsowy odlew falsyfikatu.
    Poza niezaprzeczalną jakością artystyczną, ta płyta jest genialnie wyprodukowana.
    Polecam.
    A jeszcze bardziej polecam koncerty, klasa premium!
    No wreszcie jakiś merytoryczny głos w dyskusji
    Ostatnia płyta jest rewelacyjna, ale jednak najbardziej przebojowa chyba pozostanie "Historia podwodna".
    Janerka ostatnio w "Stodole" - genialny koncert. A przeciez 71 lat na karku...
    Lech obiecał, że jeszcze wróci do Warszawy na koncert - trzeba pilnować i BYĆ!!!!
    Nikon FX i Olympus m4/3

  5. #5145

    Domyślnie

    Chcemy Lecha nie Wojciecha.

  6. #5146

    Domyślnie

    Dziś mija równe 60 Lat !!! jak Ci slyszący to nagrali ... otwórzymy piwo aby lepiej slyszec

    https://youtu.be/4-43lLKaqBQ?si=tIvoIFMzZNO-ev_e
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 18-05-2024 o 20:21
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #5147

  8. #5148

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Dziś mija równe 60 Lat !!! jak Ci slyszący to nagrali ... otwórzymy piwo aby lepiej slyszec

    https://youtu.be/4-43lLKaqBQ?si=tIvoIFMzZNO-ev_e
    No coraz lepiej - jak dla mnie - się tu dzieje
    Animalsi na mojej prywatnej liście są z tym kawałkiem w TOP10.
    Nikon FX i Olympus m4/3

  9. #5149

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    I tymi optymistycznymi akcentami kończymy próżną dyskusję kablową.

    Aby nie pozostać w dźwięczącej pustce, proponuję na możliwie dobrych ustawieniach posłuchać ostatniej płyty Janerki, Gipsowy odlew falsyfikatu.
    Poza niezaprzeczalną jakością artystyczną, ta płyta jest genialnie wyprodukowana.
    Polecam.
    A jeszcze bardziej polecam koncerty, klasa premium!
    Jak już jesteśmy przy koncertach to tu jest dopiero jazda. Setki metrów kabli, bywa że np. głośnikowe mają po 30 i więcej metrów i jak to wszystko odsłuchać ... A jeszcze technicy idą na skróty i np. w biampie podłączają wszystko jednym poczwórnym kablem, a nie dwoma różnymi np. o różnym kącie skręcenia poszczególnych żył miedzi ..
    Ktoś tu wspominał że usłyszał różnicę jak zmienił przekrój kabla - o jakich tu mowa mocach że to słyszycie?
    Pozdrawiam
    Marcin

  10. #5150

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez August68 Zobacz posta
    Janerka ostatnio w "Stodole" - genialny koncert.
    Oj tak. Kilka razy się poryczałem, emocje były niezwykle. Trochę żal, że z nowej płyty tylko cztery kawałki zagrał. Jednak na wcześniejszym koncercie w Lutosławskim, przed wydaniem płyty, mówił, że są tak zaaranżowane, że nie będzie się dało ich grać na koncertach

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Chcemy Lecha nie Wojciecha.
    Ej, od Wagla to Ty się odstosunkuj.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

Strona 515 z 519 PierwszyPierwszy ... 15415465505513514515516517 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •