Close

Strona 12 z 130 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 1296
  1. #111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pdzran Zobacz posta
    Jednak mam pomysl, ze mozna swiatlo z lampy skierowac na gola dupe i odbite powinno sie ladnie rozlozyc, poniewaz dupa ma owalny ksztalt ... nadmiar swiatla zostanie zaabsorbowany przez .... delikatnie mowiac szczeline miedzy posladkami.
    rotfl

  2. #112

    Domyślnie

    taaa, pierwszy post z wątku cytowany przez boobass'a też by się nadawał
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

  3. #113

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jakubs Zobacz posta
    człowieku, ale czym się przejmujesz? bla bla bla słabe, bla bla bla niezbyt mocne, bla bla bla?

    przeważnie jak czytam takie głosy to wyobrażam sobie, jak powinny wyglądać te prace, żeby się podobały... i tu mam kilka wersji podobającego się zdjęcia dmuchawca:

    dmuchawiec pokazany dramatycznie na tle nieba ze skłębionymi chmurami, poziom kolorów i kontrast ustawiony tak, żeby było widać, iż mleczyk zwiastuje koniec świata, ogniskowa oczywiście 10mm, mleczyk może lecieć

    mleczyk glamour, płatki przyczesane równo, ale nie przylizane, nóżka, przepraszam-łodyżka, koniecznie wydepilowana i zapudrowana, główka z subtelną zmysłowością odgięta w prawo, mleczyk oczywiście w luksusowym pomieszczeniu na fotelu, przed nim drink na stole

    mleczyk ekstremalny na desce... tutaj przede wszystkim kontrast na max i zamrożenie zwałów śniegu lub wody, mleczyk w jakiejś akrobatycznej figurze, tak żeby było widać przeciążenie

    myślę, że takie mleczyki to wszyscy uznaliby za fajne
    Mleczyk glamour z wydepilowaną nóżką to jest to
    Pojawiam się i znikam...

  4. #114

    Domyślnie

    po prawdzie to bedzie z goscinnych wystepow czarnoryja na CB, ale jest tak przednie, ze nie moglem sie oprzec - mam nadzieje, ze bedzie wybaczone :

    wypowiedz zatwardzialego analogowca z CB:
    Prawdziwi mezczyzni foca analogami. Manualami z matowkami wielkimi jak boisko do rugby i jasniejszymi niz supernova. Obiektywy maja pierscienie mieciutko pracujace, z lekkim oporem ( lekki opor jest wskazany) a pierscienie przyslony robia cichutko, klk, klik.
    odpowiedz czornyja:
    Prawdziwi mężczyźni focą wielkoformatowcami. Z matówkami wielkimi jak stepy akermańskie i ciemnymi jak noc listopadowa. Obiektywy nie mają wogóle pierścieni, bo ostrość ustawia się wyciągiem miecha, a przysłonę ustawia dzyndzlem. Lustrzanki małoobrazkowe to przy nich pedalskie utensylia...

  5. #115

    Domyślnie

    Uwielbiam ironię. W liceum i na studiach mawiano o mnie "ironizer", ale do Czornyja mi daleko. Powinni dla niego stworzyć wydział Ironii Stosowanej na UJocie. To nie przychodzi z wiekiem, z tym trzeba się urodzić...
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  6. #116

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bukowy dziad Zobacz posta
    po prawdzie to bedzie z goscinnych wystepow czarnoryja na CB, ale [...]


    Czornyj'a. .. czornyj'a jeśli już . Ja bym uważał z tym przekręcaniem A nuż chłop będzie miał słabszy dzień i trafi się jakiś banik ..
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 17-05-2007 o 04:47
    Pozdrawiam
    Marcin

  7. #117

    Domyślnie

    @Kolekcjoner
    Trudno, będzie wtedy przynajmniej kolejny cytat do kolekcji.
    D300s ; F100 ; T 17-50/2.8 ; N 28-70/3.5-4.5 ; N AF 50/1.8D ; N AF 85/1.8D ; N AF-S 70-300/4.5-5.6 VR ; SB-800
    www.piotrnosek.pl <-- zapraszam!

  8. #118

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Czornyj'a. .. czornyj'a jeśli już . Ja bym uważał z tym przekręcaniem A nuż chłop będzie miał słabszy dzień i trafi się jakiś banik ..
    oj w srebrnych cytatach sobie pozwolilem tylko (bo chyba czornyj tu nie ma moderacji;p)- w koncu to tylko aluzja do innego srebrnego cytatu ("a wtedy czarnoryj napisal...") chyba nigdy nie rozstrzygnelo sie, czy autor powyzszego zrobil o celowo, czy tez nie...

  9. #119

    Domyślnie

    tia... kolejny punkt na liscie wielkich pytan ludzkosci
    forum.niekojarze.pl

  10. #120

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jakubas Zobacz posta
    tia... kolejny punkt na liscie wielkich pytan ludzkosci
    ...Jak na przykład: kto na prawdę zabił Kennedy'ego ...
    Pozdrawiam Tomasz
    D-7000, D-80, F-601m, N18-105dx VR, N18-70dx, N70-300VR, SB-800, kilka sowieckich słoików


Strona 12 z 130 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •