Close

Strona 11 z 44 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 434
  1. #101

    Domyślnie

    Cisza nastała, bo wpłaty zrobione, pensjonat mam nadzieje zarezerwowany no i pozostaje tylko czekać...
    Dzieki za Hucuła, znając Twoje "delikatne krótkie trasy" może się przydać, ale postaram się, żebys choć troszkę się zdziwił...
    Powiem szczerze, że myślałem o kilku kadrach z powietrza... ponoć loty widokowe w Bieszczadach są dostępne...

  2. #102

    Domyślnie

    Cisza do czasu Już dostałem propozycje od Mariusza, są super. Niebawem podam je na talerzu i zdecydujemy co nas najbardziej pociąga

    Ps. Pensjonat już załatwiony do końca, kasa zaliczkowa wpłacona zatem od strony formalnej wszystko super. Czekam tylko na końcowe wpłaty od uczestników i uzbrajam się w cierpliwość

  3. #103

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marek2004 Zobacz posta
    Cisza nastała, bo wpłaty zrobione, pensjonat mam nadzieje zarezerwowany no i pozostaje tylko czekać...
    Dzieki za Hucuła, znając Twoje "delikatne krótkie trasy" może się przydać, ale postaram się, żebys choć troszkę się zdziwił...
    Powiem szczerze, że myślałem o kilku kadrach z powietrza... ponoć loty widokowe w Bieszczadach są dostępne...
    ...nawet przez chwilę w Ciebie nie zwątpiłem, ale z wielką przyjemnością pomogę dźwigać Ci to Twoje 900-set gramowe szkło

    O lotach myślałem i to bardzo, nie omieszkałem nawet się dowiedzieć pary rzeczy.
    Sprawa wygląda następująco:
    -wszystko jest do załatwienia, cena oczywiście zależna od tego co chcemy. Lot widokowy nad jez.Solińskim trwa ok.15 min. na pokład może wejść max.12.osób. Jeżeli chcemy latać nad Bieszczadami wysokimi tzn.Tarnica,Połoniny to w zależności od trasy którą obierzemy. Cena za 1 godz. lotu ok.1600 zł. netto także zależna od ceny paliwa lotniczego w danym momencie. Dobrze byłoby jak najwięcej chętnych bo do małej ilości nie opłaca im się zrywać z lotniska;-( Firma jest z pod Krakowa a chętnych zabiera z lotniska koło Soliny. Innej organizującej tego typu loty nie udało mi się znaleźć, chyba że ktoś ma ochotę na lot paralotnią-to jest do zorganizowania bez problemu.
    Oczywiście rozmawiałem bez konkretów dlatego podejrzewam że cena mogłaby ulec zmianie.
    Teraz sprawę pozostawiam do przemyśleń i dyskusji, a Piotra proszę o ewentualne ciągnięcie tematu.Pozdrawiam.

  4. #104

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez touran Zobacz posta
    ...nawet przez chwilę w Ciebie nie zwątpiłem, ale z wielką przyjemnością pomogę dźwigać Ci to Twoje 900-set gramowe szkło
    Obys nie powiedział tego w złą godzinę Będę pamietał Twoją deklarację

    Co do lotów to myślalem raczej nad czymś wielkości Wilgi - 2-3 osoby na pokładzie i możliwość otworzenia okna.
    Są jeszcze szybowce, no ale tam tylko zdjęcia przez szybę za to, jak mniemam dużo taniej...
    Ciekawa jest propozycja paralotni - niezbyt wysoko i brak dodatkowej szyby? (pleksy?)...
    Moim zdaniem warto rozważyć...

  5. #105

    Domyślnie

    Balonem byłoby super. Brak szyby a z koszyka w każda stronę foty można robić...

  6. #106

    Domyślnie

    No fajna sprawa z tymi lotami. Ceny trochę zabójcze ale atrakcja super...

  7. #107

    Domyślnie

    Adrenalinka pewnie skoczy mocno do góry, ale zdjęcia wyjątkowe...
    Warto chyba to rozważyć

  8. #108

    Domyślnie

    Oczywiście że warto. Ja bardzo żałuję ale finanse mam na maksa ograniczone w tym roku więc pakiet eko wchodzi u mnie w rachubę. Zatem jeśli chodzi o odloty to raczej te przyziemne może do tego czasu coś się zmieni, coś wygram itd. Oczywiście muszę zacząć grać

  9. #109

    Domyślnie

    Witaj w klubie Rozmawialismy o tym ostatnio...
    No ale moze ta paralotnia nie bedzie zabijać ceną... Bardzo "swędzą" mnie zdjęcia z powietrza...
    Ostatnio edytowane przez Marek ; 21-07-2011 o 10:52

  10. #110

    Domyślnie

    Godzinny lot z paralotniarzem 400 zł. Chyba że lot nie wymuszony wtedy taniej ale i dużo krócej. Organizacja jest możliwa bez problemu. Miejscowośc Lesko.

Strona 11 z 44 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •