Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 116

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11

    Domyślnie

    marcinez to deko inaczej sprzedawca zwykle powinien się ograniczyć do sprawdzenia czy rzeczywiście występuje jakaś usterka, często nie ma żadnej usterki a klient po prostu, nie zadał sobie trudu z przeczytaniem instrukcji, a mentalność jest taka że zamiast się spytać trzeba iść i wielkie hallo sprzedawcy zrobić, fajna jest później mina klienta, jak sprzedawca ustawić co trzeba, a sprzęt działa poprawnie :P hehe

    Generalnie, nie powinien grzebać w sprzęcie klienta, nawet gruszką. Lecz z drugiej strony też ciężko powiedzieć że to sprzedawca namieszał wg. opisu serwisu, lecz jest to moja prywatna opinia, skoro sprzedawca wziął się za gruchę to był świadom tego co robi, ktoś kto w sprzęcie nie siedzi raczej nie ma pojęcia jak wyczyścić matryce (tak bezinwazyjnie), sporo niewiadomych jest w tym przypadku.

    Antonioo sprzedawcy non stop mają reklamacje odrzucane przez serwis uszkodzeń z winy klienta, więc albo ten sprzedawca był nie spełna rozumu albo jakiś kamikaze. Nie da się jednoznacznie określić czy to sprzedawca uszkodził. Z doświadczenia wiem że klienci nie zawsze są uczciwi, ale mają w tym interes i jest to zrozumiałe. A już sam sprzedawca, jaki może mieć interes w psuciu sprzętu klienta?? I tak właśnie rodzi się kilka pytań, na które odpowiedzi raczej ciężko będzie znaleźć.

    Miło by było jak by serwis nie robił problemów i wyczyścił sprzęt, oddał do sklepu, a sprzęt trafił w ręce użyszkodnika , lecz takie rzeczy to tylko w Olympusie.

    Tak samo nigdzie nie jest powiedziane że serwisantowi się rączka nie gibła, widziałem już co serwis NIKONa potrafi zrobić.
    Ostatnio edytowane przez Kundzior ; 20-03-2011 o 11:28 Powód: wolne myśli
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •