Close

Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 116
  1. #41

    Domyślnie

    Wszystko fajnie, tyle że jak kupujesz w sklepie stacjonarnym to muszą Ci pokazać przed zapłatą ten egzemplarz, który dostaniesz. Dlatego pewnie w ustawie nie ma narzuconego zwrotu towaru przy zakupach w sklepie stacjonarnym bo sprzęt możesz obejrzeć przed zakupem. Więc nie pisz że są sklepy stacjonarne w których to co masz w pudełku oglądasz dopiero po zakupie i nie możesz tego zrobić przed, bo jest to kompletną bzdurą. W euro parę rzeczy kupiłem i tez zawsze sprzęt oglądałem przed zapłaceniem bo mam do tego pełne prawo.


    Co do kupowania tylko plombowanych "pudełek" to przy nikonie jest to niemożliwe bo nikon nie plombuje swoich pudełek, a jedynie akumulator jest w folii zaklejonej taśmą.
    Nikon Canon Zenit i dwa Fiedy

  2. #42

    Domyślnie

    Nie muszę się zastanawiać, w FJ na pewno nie wsadzi palucha do puszki. Pobawił się, okej miał go w rękach zobaczył jak działa to z jednym, to z drugim szkłem klepną kilka zdjęć i tyle.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  3. #43

    Domyślnie

    Yova
    Masz adresy dwóch sklepów RTV i AGD w jednym kupowałem Kamerę a w drugim telefon
    Klif - Centrum Handlowe al. Zwycięstwa 256 81-525 Gdynia
    Centrum Handlowe przy TESCO ul. Kcyńska 27 81-005 Gdynia
    I w za każdym razem mogłem pooglądać i wypróbować tylko egzemplarze, które były na wystawie. Ale jak zapłaciłem to przynieśli mi fabrycznie zapakowany towar.
    A nie należę do ludzi, którzy nie sprawdzają sprzętu, który kupuje. I jak kupowałem kamerę to miałem małą awanturę ze sprzedawcą właśnie o to, że nie mogę obejrzeć towaru. Skończyło się na tym, że zapłaciłem i przy sprzedawcy sprawdzałem czy wszystko jest w porządku ze sprzętem, który mi przyniósł.
    Może i jest to bzdurą. Ale to jest fakt.

    Kundziom
    Dajesz głowę, że we wszystkich oddziałach FJ pracują święci. Pracowałem w sklepach ogólno przemysłowych. I wiem, co się dzieje z towarem, który później trafia do klienta. Oczywiście nie każdy egzemplarz, ale bywały takie, za które nie dałbym nawet 1/3 ceny wiedząc, co przeszły.
    A jeśli chodzi o plombowanie opakowań, to już nawet Chińczycy plombują swoje opakowania

  4. #44
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2010
    Miasto
    Gród Kraka
    Posty
    139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yova Zobacz posta
    Wszystko fajnie, tyle że jak kupujesz w sklepie stacjonarnym to muszą Ci pokazać przed zapłatą ten egzemplarz, który dostaniesz. Dlatego pewnie w ustawie nie ma narzuconego zwrotu towaru przy zakupach w sklepie stacjonarnym bo sprzęt możesz obejrzeć przed zakupem. Więc nie pisz że są sklepy stacjonarne w których to co masz w pudełku oglądasz dopiero po zakupie i nie możesz tego zrobić przed, bo jest to kompletną bzdurą. W euro parę rzeczy kupiłem i tez zawsze sprzęt oglądałem przed zapłaceniem bo mam do tego pełne prawo.


    Co do kupowania tylko plombowanych "pudełek" to przy nikonie jest to niemożliwe bo nikon nie plombuje swoich pudełek, a jedynie akumulator jest w folii zaklejonej taśmą.
    To idź do Miedia Markt lub do Saturna i spróbuj oglądnąć kupowany egzemplarz przed przejściem przez kasy.
    Powodzenia.

  5. #45

    Domyślnie

    O ile w saturnie nic nie kupowałem, to media i euro tak i wystarczy odpowiednio ich "poprosić" a obejżysz sprzęt. Inna sprawa że w media przyjmują zwrot/wymianę (w euro sie nie orientuję) więc może jak się uprą to nie pokażą, mi się zawsze udawało.

    Pozdrawiam
    Nikon Canon Zenit i dwa Fiedy

  6. #46

    Domyślnie

    Polikon nie dam głowy za innych sprzedawców, jedyne co mogę stwierdzić w przypadku FJ, to, to że pracownicy salonów sa materialnie (finansowo) odpowiedzialni za towar, trochę nie bardzo opłaca się im dewastować i nie zwracać uwagi na sprzęt w rękach klienta.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tommii Zobacz posta
    To idź do Miedia Markt lub do Saturna i spróbuj oglądnąć kupowany egzemplarz przed przejściem przez kasy.
    Powodzenia.
    W zeszłą niedzielę mąż kupował w MM telefon komórkowy. Facet wyjął z szafki pudełko, rozpakował, posprawdzał, spakował z powrotem i udaliśmy się do kasy płacić. Żeby nie było, że pewnie kupował jakąś zabawkę za grosze i dlatego mu ją pokazali - mąż brał najnowszy model Nokii za ponad 2 tys.zł.

    Wcześniej, jak chodziliśmy inne oglądać, to nie było najmniejszego problemu z wyjęciem jakiegoś z pudełka, włożeniem karty i przetestowaniem.
    D750, D300s, D80, N 18-200 VR, T 12-24/4, T 17-50/2,8, N 35/1,8, N 50/1,8D, T 90/2,8, N 70-300VR, N 24 - 70/2,8, DRF-14, SB-800 i masa starych manuali M42.

  8. #48

    Domyślnie

    Mata_Hari
    Zgadza się, w MM jak coś chciałem obejrzeć to nie było z tym problemu.

    Teraz dopiero mam dylemat.
    Na początku Maja będę kupował puszeczkę. To znaczy córka będzie mi kupowała i nie wiem gdzie ją wysłać, do FJ czy RTV i AGD. Oba sklepy są w tym samym obiekcie a ceny prawie identyczne.

  9. #49

    Domyślnie

    Ja będę brała prawdopodobnie w RTV, ale to ze względu na to, że sobie na raty będę chciała wziąć. Kupowałam już u nich kilka rzeczy i zawsze byłam zadowolona.
    D750, D300s, D80, N 18-200 VR, T 12-24/4, T 17-50/2,8, N 35/1,8, N 50/1,8D, T 90/2,8, N 70-300VR, N 24 - 70/2,8, DRF-14, SB-800 i masa starych manuali M42.

  10. #50

    Domyślnie

    Ja mam kumpla w MM na Szwajcarskiej w Poznaniu i zawsze mam obsluge pierwsza klasa......jak nie w Polsce

Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •