Close

Strona 1850 z 1856 PierwszyPierwszy ... 850135017501800184018481849185018511852 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 18 491 do 18 500 z 18555
  1. #18491

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Tak sobie czytam na autocentrum opinie userów Xceeda i porównuje do Astry K od Opla ojjj to słabo to wygląda, słabo. Astra górą z oceną 4,6 czyli powyżej średniej w kompaktach, a KIA 3,8 czyli poniżej średniej oceny kompaktach.
    Co tam ludzi boli kurde. Fakt, że na ulicach to na jedną Xceed przypada najmniej 10 Astr generacji K, ale ,,,,, może coś jest na rzeczy
    Ja bym się tym nie sugerował. W wersji przed liftem ocena jest 4.6, a to w zasadzie taki sam samochód. Sam mam xceeda od 4 lat i na pewno nie zamieniłbym go na astrę.
    W ogóle jak już się zacznie za dużo czytać, oglądać testów i porównywać to można na łeb dostać, bo każdy samochód ma wady, które dla jednych będą dyskwalifikujące dla innych nie.
    Xceeda mogę ocenić i polecić po tych 4 latach użytkowania i powiem, że ten samochód zbyt wielu wad nie ma. Obecnie mam przejechane około 66k i nie miałem w zasadzie żadnej usterki.
    Ostatnio edytowane przez barracuda ; 28-04-2024 o 14:41
    pozdrawiam
    Tomek

  2. #18492

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez barracuda Zobacz posta
    Ja bym się tym nie sugerował. W wersji przed liftem ocena jest 4.6, a to w zasadzie taki sam samochód. Sam mam xceeda od 4 lat i na pewno nie zamieniłbym go na astrę.
    W ogóle jak już się zacznie za dużo czytać, oglądać testów i porównywać to można na łeb dostać, bo każdy samochód ma wady, które dla jednych będą dyskwalifikujące dla innych nie.
    Xceeda mogę ocenić i polecić po tych 4 latach użytkowania i powiem, że ten samochód zbyt wielu wad nie ma. Obecnie mam przejechane około 66k i nie miałem w zasadzie żadnej usterki.
    Dzięki za podtrzymanie mnie na duchu, bo już upadłem

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta

    Ostatnio w rodzinie był zakup Kleber, bardzo zacne opony 17', do 5 stówek można się zmieścić w zależności od rozmiaru. Nie jeździłem jeszcze, więc na razie trudno mi ocenić.
    Zużyłem dwa komplety Kleberów. Opony z tych co bym kupił drugi raz i z tych mało znanych marek to bardzo dobre produkty. Opony do ostatnich chwil dobrze jeździly. Aaaaa teraz dojeżdżam 3 komplet na Nissanie. Mają 8 lat, a ja po autostradach nimi ganiam swoją micrą Opony cichę, komfortowe jak na tą ligę nawet bardzo.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #18493

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    No bo to jest kompakt z podniesionym zawieszenie a nie SUV.
    O ile dobrze zobaczyłem w specyfikacji, jest o tyle wyższy od zwykłej wersji, ile ma dodane do prześwitu. Mylę się ?
    Ale wracając do opon to też jestem na etapie poszukiwania opon wielosezonowych do kijanki ( kto to wymyślił !) , bo nawet nie mam zamiaru używać tych letnich na których wyjedzie ona ze sklepu. Od razu zdejmę w ASO i chcę wielosezony założyć i już jest problem. Strasznie drogi do SUV co to suvem nie jest 600-700 zł za sztukę psia ich mać. A za te nowe Continentale 235/45/18 to pewnie po 300 zł wezmę zdjęte z auta
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #18494
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    Panowie - oceńcie proszę 15 sekundowy filmik bo ja nie wiem czy coś mi się poci czy nie. Poo autem suchuteńko, oleju nie bierze, na bagnecie w górnych rejestrach. Olej wymieniany co 8-10 tyś.
    Pacjentka: Audi A3 2.0 TFSI 2016.
    Będę na dniach zmieniał tarcze/klocki więc powiem by to sprawdzono - no, ale to dopiero za kilka dni.

    https://www.icloud.com/iclouddrive/0...E-C8A509A41D23
    Bez dokładnego umycia silnika będzie i obserwowania skąd się poci to będzie ciężko. Olej lubi sobie wędrować i czasem można się zdziwić co daje takie zapocenie.


    Inna sprawa, że w wysilonych silnikach z aluminiowym blokiem jest wieczny problem z zapoceniami i wyciekami. Już po kilku latach "ekologiczna" guma z której robią uszczelki robi się jak kruchy plastik. U Ciebie i tak jest super. Widziałem mokry od oleju silnik TFSI w 3 letniej A6. Takiej z salonu w której nikt się do niczego jeszcze nie dotykał.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  5. #18495

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Ale wracając do opon to też jestem na etapie poszukiwania opon wielosezonowych do kijanki ( kto to wymyślił !) , bo nawet nie mam zamiaru używać tych letnich na których wyjedzie ona ze sklepu. Od razu zdejmę w ASO i chcę wielosezony założyć i już jest problem. Strasznie drogi do SUV co to suvem nie jest 600-700 zł za sztukę psia ich mać. A za te nowe Continentale 235/45/18 to pewnie po 300 zł wezmę zdjęte z auta
    A po co chcesz od razu zdejmować bardzo dobre opony letnie za które już zapłaciłeś kupując auto ? Zmień na wielosezonowe dopiero przed sezonem zimowym. Wtedy sprzedasz sobie te Continentale.

  6. #18496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jjj Zobacz posta
    A po co chcesz od razu zdejmować bardzo dobre opony letnie za które już zapłaciłeś kupując auto ? Zmień na wielosezonowe dopiero przed sezonem zimowym.
    Myślę podobnie.
    @robin102 - masz dobre, choć niskoprofilowe opony. Pojeździj na nich do zimy i sam zobaczysz. Bo może być tak, że dokupisz 16-17 calowe felgi i założysz zimówki o wyższym profilu. Ja w Suzi też mam 18-tki na 55. Kiedyś małżonka najechała zbyt szybko na krawężnik i felga się odkształciła. Minimalnie, ale powietrze już uchodzi i raz na jakiś czas trzeba dobijać.

  7. #18497

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jjj Zobacz posta
    A po co chcesz od razu zdejmować bardzo dobre opony letnie za które już zapłaciłeś kupując auto ? Zmień na wielosezonowe dopiero przed sezonem zimowym. Wtedy sprzedasz sobie te Continentale.
    Wiesz ja prosty człowiek ze wsi, kombinator
    Myślę, że jak sprzedam Continentale z przebiegiem 3 km DOT 0824 to sprzedam np 30% taniej niż nowe takie kosztują skutkiem czego do wielosezonowych Pirelli dołożę raptem 600-800 zł.
    Przyzwyczaiłem się jeździć na wielosezonowych Pirelkach, same plusy dodatnie, komfort, prowadzenie auta, mniejsze zużycie paliwa i cichość, porażąjąca cichość opon do 130 km/h po dobrym asfalcie.
    Dokupować drugi komplet opon to zaraz trzeba się w przekładki bawić, a nie daj Boże przyjdzie do łba komplet felg dokupić i trzeba się będzie ciągać z tymi kilogramami. Polska to nie kraj gdzie trzeba koniecznie na zimówkach jeździć. Jak siada się za kierownice ze sprawnymi oponami mózgowymi to wielosezony klasy premium są aż nad to..
    Zachęcam wszystkich do zakupu porządnych wielosezonówek na polski kraj. Niestety trzeba się szarpnać na premium klas, ale są wyprzedaże, weekendowe okazje, czy starszy DOT jeśli się sporo jeździ. Można ustrzelić w cenie klasy średniej
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 29-04-2024 o 19:14
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #18498

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Zachęcam wszystkich do zakupu porządnych wielosezonówek na polski kraj.
    Tutaj będę w opozycji. Wielosezonówki są fajne, ale...
    To opony do wszystkiego, choć jak do wszystkiego, to wiadomo... Sam takich używam, ale z napędem 4x4 i jest Ok. Przy napędzie na jedną oś i na lodzie czy kopnym śniegu raczej nie popadałbym w euforię. Bo wielosezonówki to z reguły zimowy bieżnik i letnia/twarda mieszanka gumy. To się może sprawdzać, ale nie w śnieżnych rejonach.

  9. #18499

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Tutaj będę w opozycji. Wielosezonówki są fajne, ale...
    To opony do wszystkiego, choć jak do wszystkiego, to wiadomo... Sam takich używam, ale z napędem 4x4 i jest Ok. Przy napędzie na jedną oś i na lodzie czy kopnym śniegu raczej nie popadałbym w euforię. Bo wielosezonówki to z reguły zimowy bieżnik i letnia/twarda mieszanka gumy. To się może sprawdzać, ale nie w śnieżnych rejonach.
    Nie wiem jak to w autach 4x4 z jakimiś mega dużymi momentami obrotowymi, ale swoje wielosezonowe pirelki przetestowałem na dystansie prawie 40 tys km od upału +40 st C do mrozu -30 st C od asfaltów, suchych, mokrych, oblodzonych na leśnych odcinkach, deszcze, marznąca szadź na asfalcie w noce październikowe po wyjazd z garażu 200 metrów po kopnym śniegu i to wszystko fordem focuesem który też kolami potrafił zakręcić bo blisko 300 Nm też nie psu w doooope. Oj nie wiem czy w fabrykach tak przetestują nowe produkty .
    Najbardziej się balem, że latem w upały auto będzie pływać, a tu była niespodzianka. Ford na wielowahaczowym zawieszeniu prowadził się jak ford, czyli BDB z małym minusem
    Genialne opony, acz fakt u mnie mózgowe też zawsze działały.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #18500

    Domyślnie

    Wpadłem dziś do salonu Renault z folderami KIA pdo pachą i pan mi mówi, że Arcanę za 117 tys czyli z 119.900 już po wszystkich wcześniejszych rabatach (127 tys było) jeszcze 3 tys opuści mi jak poczekam do początku czerwca. ..... Co za czasy, że z własnej inicjatywy tak dbają o klienta ...... zakup KIA Xceed staje się bezsensowny jakby . ktoś kiedyś mówil, że marże na samochodach to 3-5 %
    ...
    Jak przyjdzie czas kupowania to też tak kupujcie z papierami w ręku z konkurencyjnej marki, polecam

    - - - - kolejny post - - - - - -

    fajnie jest
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 30-04-2024 o 17:54
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 1850 z 1856 PierwszyPierwszy ... 850135017501800184018481849185018511852 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •