Close

Strona 1845 z 1854 PierwszyPierwszy ... 845134517451795183518431844184518461847 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 18 441 do 18 450 z 18533
  1. #18441

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Do mnie tez tak słabo, ale się przekonałem po kilku jazdach testowych i wnikliwym oglądaniu KIA i pojazdów konkurencyjnych w zbliżonej, ciut wyższej cenie. Tylko Golf trzyma fason i jest materiałowo, pasowaniowo lepiej wykonany od KIA Xceed, niestety duuużo droższy. KIA fajny samochód do jeżdżenia bez nobilitacji dla właściciela.
    Jedna rzecz co mi się w tym Xceed słabo podoba to dominująca czerń w kabinie jak w mazdach z ubiegłego stulecia
    Widziałem taką Kię w Twoim kolorze na żywo. Całkiem fajnie się prezentuje, natomiast z SUV-em to raczej niewiele ma wspólnego

    Co do czerni w kabinie to jest teraz plaga. Najgorsza jest podsufitka w ciemnym kolorze, moja żona twierdzi że takie auto wygląda jak po pożarze

  2. #18442

    Domyślnie

    No bo to jest kompakt z podniesionym zawieszenie a nie SUV.
    O ile dobrze zobaczyłem w specyfikacji, jest o tyle wyższy od zwykłej wersji, ile ma dodane do prześwitu. Mylę się ?
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  3. #18443

    Domyślnie

    Ależ skąd... To sprawdzony przepis dzisiaj: weź auto segmentu B, podnieś zawieszenie o 2 cm, cenę o 50% i nazwij go SUV-em.

  4. #18444

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    No bo to jest kompakt z podniesionym zawieszenie a nie SUV.
    O ile dobrze zobaczyłem w specyfikacji, jest o tyle wyższy od zwykłej wersji, ile ma dodane do prześwitu. Mylę się ?
    Nie no racja. KIA ten pojazd lokuje jako taki pomostowy, między kwadratowymi SUVami, a kompaktami. prześwit tej Xceed to pokaźnie 18,4 mm np w porównaniu do mistrza segmentu SUV Nissana Kaszkaja który ma prześwit 18 cm , a Suzuki Vitara 17 cm . Dane obmierzone osobiście z natury z katalogowymi się zgadzają nul nul ..... w KIA było 18,5 od najniższego punktu nadwozia.

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Widziałem taką Kię w Twoim kolorze na żywo. Całkiem fajnie się prezentuje, natomiast z SUV-em to raczej niewiele ma wspólnego

    Co do czerni w kabinie to jest teraz plaga. Najgorsza jest podsufitka w ciemnym kolorze, moja żona twierdzi że takie auto wygląda jak po pożarze
    Akurat w tym egzemplarzu co tam dla mnie trzymają do 30 kwietnia to podsufitka jasno szara, ale całość wnętrza oczywiście w czerni Ratuje bardzo przyzwoita jakość tych plastików i materiałów.
    Jakoś tak tak w rozkroku jestem. Znajomi mówią aby to kupić, bo oferta cenowa wyjątkowa do tego co w aucie jest i jak jeździ.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 22-04-2024 o 20:58
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #18445

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    prześwit tej Xceed to pokaźnie 18,4 mm.
    Moja Skoda ma 18 cm prześwitu, z gładką podłogą.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  6. #18446

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Moja Skoda ma 18 cm prześwitu, z gładką podłogą.
    Ale co zrobić, że samochody coraz cięższe i coraz niższe, a jak podniosą z tej niskości o 2 cm czyli do normalności to trzeba dopłacać
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #18447

    Domyślnie

    Niektórzy muszą dopłacać za niższe

  8. #18448

    Domyślnie

    Jedni muszą dopłacać za wyższe, inni za niższe. Ważne, żeby dopłacali...

  9. #18449

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    .
    To ostatni egzemplarz jaki jest w Polsce modelu 2024 z mocniejszym silnikiem 160 KM, bez ograniczeń eco sreco,

    To w tym silniku 1.5 będą ograniczać moc? Myślałem, że to 160KM już tak zostanie skoro 1.4 miał 140KM to te 160KM było ok dla trochę większej pojemności. Chociaż gdzieś chyba widziałem ogłoszenia 1.5l i 140KM i myślałem wtedy, że to pomyłka, a teraz widzę, że to może być poprawne.
    pozdrawiam
    Tomek

  10. #18450

    Domyślnie

    Takie mam wieści, że silnik 160 KM coś tam nie spełnia norm ekologicznych i wracają do opcji 140 KM, ale moment obrotowy to dalej przyzwoite 250 Nm ma być, bez zmian, więc zbierać powinna się bardzo podobnie. Prędkość max niższa o 10 km/h, ale dodają jakąś czarną skrzynkę i firmową KIA nawigację w standardzie, więc jak komuś V-max nie gra roli to i ten 1.5 140 KM będzie jeździł. Podobnej wydajności silnik mamy w Nissanie Kaszkaju ważącym 100 kg więcej i kwadratowym nadwoziu i to naprawdę się fajno zbiera do 150 km/h wyżej nie próbowałem .... przynajmniej we 2 osoby na pokładzie

    Cytat Zamieszczone przez barracuda Zobacz posta
    To w tym silniku 1.5 będą ograniczać moc? Myślałem, że to 160KM już tak zostanie skoro 1.4 miał 140KM to te 160KM było ok dla trochę większej pojemności. Chociaż gdzieś chyba widziałem ogłoszenia 1.5l i 140KM i myślałem wtedy, że to pomyłka, a teraz widzę, że to może być poprawne.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 1845 z 1854 PierwszyPierwszy ... 845134517451795183518431844184518461847 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •