Close

Strona 1842 z 1851 PierwszyPierwszy ... 842134217421792183218401841184218431844 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 18 411 do 18 420 z 18504
  1. #18411

    Domyślnie

    Ale się zdziwiłem że w samochodach z automatyczną skrzynią jest start-stop!
    Na światłach oto kierownica sztywnieje, nie mogę jej przekręcić lekko. W moim v70 z asb mam blokadę żeby nie wyciągać kluczyka na biegu i nie wyłączać ani się nie da odpalić jak jest na biegu a tu teraz robia na przekór - i można.
    Nie wiem czy da się wyłączyć silnik na D przyciskiem startu. No ale w automacie to ten start stop jest niezwykle wkurzający, miałem wrażenie jakby nie było kontroli

    Renault arkane. Nawet miło jedzie tylko nie ogarniam tych kształtow.

  2. #18412

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    a tu teraz robia na przekór - i można.
    Można, tylko po co? Oszczędność paliwa iluzoryczna, za to same wady, i to poważne.
    Automat tam jest hydrokinetyczny, czy jakiś wynalazek?

  3. #18413

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    Ale się zdziwiłem że w samochodach z automatyczną skrzynią jest start-stop!
    Na światłach oto kierownica sztywnieje, nie mogę jej przekręcić lekko. W moim v70 z asb mam blokadę żeby nie wyciągać kluczyka na biegu i nie wyłączać ani się nie da odpalić jak jest na biegu a tu teraz robia na przekór - i można.
    Nie wiem czy da się wyłączyć silnik na D przyciskiem startu. No ale w automacie to ten start stop jest niezwykle wkurzający, miałem wrażenie jakby nie było kontroli

    Renault arkane. Nawet miło jedzie tylko nie ogarniam tych kształtow.
    Dziwne. W lepszych autach masz wspomaganie elektryczne i kierownica nie sztywnieje. Może w Renault zależy to od wersji? Ogólnie nowoczesne skrzynie automatyczne są bardzo intuicyjne i nic nie trzeba kombinować, hamulec, gaz i do przodu.

  4. #18414

    Domyślnie

    Nowe automaty mają nawet tryb żeglowania i w czasie jazdy wyłączają silnik. Sztywnienie kierownicy też nie występuje bo jest elektryczne, więc działa nawet jak nie pracuje silnik.
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  5. #18415

    Domyślnie

    Pamiętacie jak świat motoryzacji walczył o niskie zużycie paliwa, o niski współczynnik CX. Np przepiękny Audi 100 CC potem Citroen Xantia, czy mniej piękny citroen XM. Wydawało się że w latach 80 zeszłego wieku walka o niski XC to będzie ten kierunek, że zaraz za 10 czy 15 lat wszystkie auta będą płaskie jak patelnia do naleśników. Ludzkość , marketing miała to wszystko w doooooopie. Wystarczy tylko zakazać produkcji kwadraciaków, a ocieplenie klimatu odejdzie do historii. Wyobraźmy sobie doskonałą konstrukcję niech nawet Xantia z nowoczesnym napędem choćby hybrydowym. Przecież to by na 3-5 litrach benzyny jeździło.
    Jestem za zabronieniem wszelakich SUV-ów , sprzedaży ich od następnego roku
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #18416

    Domyślnie

    Bardzo słusznie. Wszyscy będziemy jeździć płaszczakami i wysiadać tak
    https://www.youtube.com/watch?v=WqStcMl29dg

  7. #18417

    Domyślnie

    Jak się ogląda filmy zachodnie z lat 80-90 to tam same perełki jeżdżą, można się napatrzeć

  8. #18418

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Bardzo słusznie. Wszyscy będziemy jeździć płaszczakami i wysiadać tak
    https://www.youtube.com/watch?v=WqStcMl29dg
    ale za to jaki niski ślad węglowy zostawiać będziesz

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    Jak się ogląda filmy zachodnie z lat 80-90 to tam same perełki jeżdżą, można się napatrzeć
    si si dokładnie, oczy cieszą
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #18419

    Domyślnie

    Pytanie z trochę innej beczki. Czy ktoś z Szanownych Państwa - posiadaczy SUV-ów i innych czterołapnych miał (nie)przyjemność otrzymać pisemko z armii na temat potencjalnego przejęcia wozu w razie W? Jak to w praktyce wygląda dzisiaj? Dotyczy tylko właścicieli, czy również leasingowców?
    Zastanawiam się, czy warto przywozić 4x4 do PL, czy nie bardzo, bo zaraz ktoś położy na tym swoją łapę?

  10. #18420

    Domyślnie

    O niczym takim obecnie się nie słyszy. W pierwszej kolejności dotyczyłoby to firm, nie osób prywatnych.
    @robin102 Kupiłeś już tę Kia?

Strona 1842 z 1851 PierwszyPierwszy ... 842134217421792183218401841184218431844 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •