Close

Strona 3863 z 3872 PierwszyPierwszy ... 2863336337633813385338613862386338643865 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 38 621 do 38 630 z 38711
  1. #38621

    Domyślnie

    Konfig pól jest tylko w telefonie.

    Tu jest film tego samego kolesia co Seba zapodał, ale z instalacją i konfiguracją apki.

    @gavin możesz dać w konfiguracji ukrycie etykiet pól w trakcie jazdy wtedy powiększa cyfry.
    4 pola to już prawie pół ekranu, a jak jeszcze dojdzie pasek u góry ze wskazówkami ekranu to mało mapy widać. Jak przy dwóch standardowych polach na dole, pasku wskazówek u góry i skali mapy 120 m wiem, że to co jest na górze mapy jest pi*drzwi 500 metrów ode mnie.
    No ale każdy ma swoje nawyki.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  2. #38622

    Domyślnie

    Ja bym to widział żeby były pola transparentne. Zobaczę co w tym sdk piszczy.

  3. #38623

    Domyślnie

    Dzięki wszystkim za pewne sugestie o elektryku. Nie będę już odpowiadał każdemu z osobna ale coś mi się tam przejaśniło.

    Rower jest stary, 7-8 lat ma więc najbardziej podejrzana się robi dla mnie bateria. Zakładając, że ją wyjeżdżam na maksa - wyłączanie się silnika i niechęć już do wspomagania to ładuje się z 2-3 godziny a wg instrukcji pełne ładowanie zajmuje około 7 godzin. Trochę martwi tylko fakt, że w rowerze "na rozładowaniu" i tak pokazuje 2 diodki z 4. Chyba, że to tak chińska dokładność

    Anyway... Co się da przejrzę. Może podpytam dokładniej o wycenę i zaryzykuję tą regenerację (o ile znajdę tańsze oferty) albo u chińczyka wynajdę baterie korzystne cenowo.

    Ale to jeszcze do przemyślenia solidnego. Mam wrażenie, że sporo inwestować w tak stary sprzęt to się nie opłaca. Znając moje szczęście to wywalę kasy a za jakiś czas padnie coś innego, nienaprawialnego.
    Aparaty (duże i stare): Nikon D1, D600, D700, Kodak DCS Pro-14N ! Olympus OMD E-M5 Mk2 ! Leica X1 ! Samsung NX20 ! Casio Exilim ! i Mamiya RB67 i cały stos różnych analogów
    Albo zdjęciowo: https://www.instagram.com/caban_rafal/ albo Sportowo: https://rmc-biega.pl/

  4. #38624

    Domyślnie

    Człowiek jeżdżąc codziennie o 6:30 rano łączkowo-leśną ścieżką do pracy jest niby już gotowy na ślimakowe mięsne szturmy, ale skali tego, co było wczoraj po przedwczorajszych ulewach, się nie spodziewałem. Dobrze, że w pracy mamy szlaufa. Całe nogawki i rama obwieszone stalaktytami ze ślimaków. Tyle tego było, że nie szło ominąć

    PS. Ktoś się orientuje, czy ten rower to elektryk? Mały brzdąc śmignął mi tylko, choć jechałem ponad 30 km/h. Ambicji wyścigowych u mnie nie doświadczysz, ale... Młody musiał gnać co najmniej ze 40-45 km/h na tych swoich małych kółeczkach. Screen z kamerki z sytuacji troszkę wcześniejszej, gdzie widać rower z boku.

    elektryk1.jpg
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  5. #38625

    Domyślnie

    Zwykły analog na 24 calowych kołach o zacnej wadze blisko 15 kg xD
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  6. #38626

    Domyślnie

    No to mały ma niezłego pałera w nogach (wyprzedził mnie po około 250-300-metrowym podjeździe). Albo ja już za stary jestem na takie zabawy
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  7. #38627

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Zwykły analog na 24 calowych kołach o zacnej wadze blisko 15 kg xD
    koła o wadze 15kg! wow, to chyba lane

  8. #38628

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gavin Zobacz posta
    koła o wadze 15kg! wow, to chyba lane
    Bo to są koła od czołgu xD
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  9. #38629

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gavin Zobacz posta
    wrzuć no proszę, jakiego gpxa

    Było trzymać gębę na kłódkę

    Zrobiłem wiekopomną robótkę i wyznaczyłem epicką pętlę. Dużą część musiałem narysować ręcznie na bazie różnych moich tracków bo na mapie tego nie ma. Z grubsza jest dobrze ale trzeba zachować pewną czujność. Zaczynamy przy dworcu kolejowym w Kotowicach-Zakrzów

    Kotowicki CO i N2O Duże.jpg


    Pierwsza jest luksusowa ścieżka wokół J. Dziewiczego z małymi podjazdami i nawet paroma korzeniami a później dzikie singletracki na Kotowickich Wzgórzach (rundka o charakterze XC i też parę skoczni).


    Kotowicki CO i N2O 2.JPG

    Teraz przejeżdżamy tory dojazd (północny) do Czarnej Łachy i rundka północnym brzegiem jeziora (mocne kręcenie, parę trudniejszych odcinków plus mega widoki). Dla mnie kwintesencja tego terenu. Przejeżdżamy obok mostka i dalej wąską ścieżką przez las.

    Kotowicki CO i N2O 3.JPG

    Teraz idzie pętelka przez zagajnik (ciasno), pola, kawałek asfaltem i suchy jaz (tutaj mogą zaczynać Wrocławianie jadący przez Blizanowice. Tam nawrotka i fajna wyboista i dziurawa "droga" wzdłuż Odry w stronę Czarnej Łachy (po deszczu gwarantowane emocje). Na mostku (zdecydowanie nazwa na wyrost) na drugą stronę Czarnej Łachy. I południowa ścieżka wokół tego jeziora - wariant tuż przy wodzie. Też super.

    Kotowicki CO i N2O 4.JPG


    Teraz do J. Panieńskiego. Tamtejsza ścieżka jest płynna i wymaga szybkiego składania się do skrętów. Naprawdę fajna. Przez kamienny przepust do mostu dalej w stronę Kotowic

    Kotowicki CO i N2O 5.JPG

    Fragment w okolicach stopnia wodnego w Czernicy (terra incognita). Najpierw wzdłuż J. Kotowicko (można pojechać równie dobrze stroną północną, tuż przy wodzie, jeszcze ciaśniej i trudniej) a później jeziorko co chyba nazywa się Kolejowe. Teraz przeprawa po drągach (bezproblemowa) i zagubioną ścieżka wzdłuż północnego brzegu. uwaga maniacy zamiast przechodzić po tych drągach mogą objechać jeziorko z lewej (przechodząc przez strumień a na końcu są wertepy po ciężkich maszynach (ze 200 m). Dalej luz, do tego zwalonego mostu i naszych drągów.

    Kotowicki CO i N2O 6.JPG

    Teraz wzdłuż Odry (dużo kluczenia, momentami kapitalnie) i przez Siedlecki Las. Później do Winnej Góry gdzie są znów ciekawe single wyznaczone przez wolontariuszy. Z powrotem do Siedleckiego Lasu.

    Kotowicki CO i N2O 7.JPG

    Tam nieznana i zapomniana droga wzdłuż jakiejś rzeczki. Za lasem kawałek mocno zarośnięty wysokimi trawami (na szczęście krótki). Powrót na wał i do Kotowic. Razem 47 km.

    Kotowicki CO i N2O 8.JPG

    Gwarantuję, że nie będzie brakowało kręcenia kierownicą, stawania na nogach i okazji do poćwiczenia techniki jazdy. Przy odpowiedniej prędkości możecie nawet nie zauważyć pięknych okoliczności (a te są czasem epickie).

    Na emaila mogę wysłać chętnym gpx - nie jest idealny, ale powinien dać radę.
    Ostatnio edytowane przez Wujot ; 23-05-2024 o 08:39

  10. #38630

    Domyślnie

    poproszę na sbmail@op.pl

    dzięki!!!
    Ostatnio edytowane przez gavin ; 23-05-2024 o 09:05

Strona 3863 z 3872 PierwszyPierwszy ... 2863336337633813385338613862386338643865 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •