Close

Strona 1532 z 1542 PierwszyPierwszy ... 532103214321482152215301531153215331534 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15 311 do 15 320 z 15412
  1. #15311

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    A u mnie zarąbista niespodzianka. Świeci się kontrolka oleju, chociaż poziom jest ok.
    To se kurna pojeździłem…
    który popsułeś ?
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  2. #15312

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    A u mnie zarąbista niespodzianka. Świeci się kontrolka oleju, chociaż poziom jest ok.
    To se kurna pojeździłem…
    Tam jest też filtr oleju puszkowy w tej skuterowej ćwiartce ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #15313

    Domyślnie

    Jak to który popsułem?
    Filtr jest wielorazowy, znaczy taki, co się wyjmuje i myje.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  4. #15314

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    A u mnie zarąbista niespodzianka. Świeci się kontrolka oleju, chociaż poziom jest ok.
    To se kurna pojeździłem…
    Nie wiem czy wiesz, ale w Yamahah jest kontrolka poziomu oleju a nie cisnienia. Jak poziom masz ok...to malo prawdopodobne ze silnik nie ma cisnienia oleju, ze cos sie zatkalo albo ze padła pompa oleju (to ostatnie to jest wrecz niespotykane).
    Bardzo mozliwe, ze to awaria samego czujnika.

    Albo zamawiasz nowy i wkrecasz albo niechch to obejrzy ktos w warsztacie co ogarnia takie rzeczy. W kazdym razie, na wszelki wpyadek bym nie jechal na kolach do warsztatu.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #15315

    Domyślnie

    Mnie też pierwsze, co przyszło do głowy, to sensor. Bo to też się psuje czasem.
    Olej jest, awaria pompy mało prawdopodobna.

  6. #15316

    Domyślnie

    to się tak samo z siebie stało czy po wymianie oleju ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #15317

    Domyślnie

    Oglądałem rysunek, wyjąć czujnik i sprawdzić czy dział, to urządzenie mechaniczne, cena ok 60zł nowy
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  8. #15318

    Domyślnie

    Też mi tak po głowie chodzi, że czujnik.
    Tak czy inaczej wkurzające.
    Zaświeciło się przy kolejnym uruchomieniu, olej wymieniany był 500 km temu.
    Marzy mi się nowe moto…
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  9. #15319

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Też mi tak po głowie chodzi, że czujnik.
    Tak czy inaczej wkurzające.
    Zaświeciło się przy kolejnym uruchomieniu, olej wymieniany był 500 km temu.
    Marzy mi się nowe moto…
    jest tych czujników dużo na aledrogo, więc się psują , chcesz kupić Shadow ? , na razie x-max nie sprzedaję a wczoraj na liczniku miałem " llllll "
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  10. #15320

    Domyślnie

    Chyba za młody na Shadow jestem. Zawsze marzyło mi się Stelvio, ale na co dzień za duże.
    Rozsądek podpowiada cb500x, ale portfel mówi, żebym spierdalał…
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

Strona 1532 z 1542 PierwszyPierwszy ... 532103214321482152215301531153215331534 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •