Close

Strona 1524 z 1537 PierwszyPierwszy ... 5241024142414741514152215231524152515261534 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15 231 do 15 240 z 15368
  1. #15231

    Domyślnie

    Człek się co raz wygodniejszy robi, ssanie, regulacja gaźników itp, a nie daj boże serwisowanie, większość warsztatów już nie chce tego dotykać, a i klamoty zaczęły osiągać astronomiczne kwoty, to jest fakt, żaden wtrysk nie da tyle radości co gaźniki (mocowe, dźwiękowe i problematyczne), to trochę jak teraz z czarną płytą, czyli masz i rzadko używasz, aby się nie porysowała, a ewentualnych trzasków udajesz, że nie ma, albo, że to dodatkowy urok

    Po namyśle namiot pójdzie na zewnątrz i zmieści mi się jeszcze puszka z jedzeniem. bardzo dobry pomysł, w razie deszczu namiot pierwszy w bagażu i jest szansa, że reszta nie zamoknie
    ps: wiek robi swoje, krzesełko obowiązkowe u mnie jeszcze expres do kawy
    Ostatnio edytowane przez bogdi64 ; 28-04-2024 o 20:39
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  2. #15232

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Dla mnie najfajniejsza byłaby nie Forza, a SH350, bo wygląda zupełnie niewinnie, a zasuwa jak mały samochodzik.

    Dobra, na razie już nic nie piszę, będę rozkminiał po cichutku...
    Tymczasem może coś ktoś zapoda o prawdziwych motocyklach.
    Pisz pisz, bo nam się fajnie wydaje Twoje pieniądze

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    Jeśli dziś miał bym się zdecydować na jedyny pojazd, to wybrał bym Forza 350, maksymalny kompromis, jeśli mam założenie pozostawienie NC, to już SH, a jedyna rzecz, która mnie powstrzymuje, to już pisałem
    Zdecydowanie jestem za opcja zostawienie na zawsze NC, a dokupienie SH 300 aby było taniej i portfel nie cierpiał i w ogóle dało się to zrobić. ......Panie a ile miejsca sie w garażu zwolni.
    .
    Shadow zdecydowanie do taniego sprzedania nich idzie .... wszystko ma swój kres
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #15233

    Domyślnie

    a dokupienie SH 300, to by w moim przypadku nie miało najmniejszego sensu
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  4. #15234

    Domyślnie

    Znów wtrącenie z mojej strony, które przerywa interesującą dyskusję o skuterach - nie ma w tym krzty sarkazmu. 2 lata jeździłem N-Maxem 125. Dzwoniłem do seriwisu Yamahy, 580 brutto miska z wymianą i transportem. Nie będę robił szumu, bo sporo gratów kupiłem po bdb cenie w salonie i pewnie jeszcze coś dokupię. A tymczasem córka zdała na A2 i przejęła docieranie R3. Co ciekawe uprawinienia pojawiły się mniej więcej 1,5h po zdanym egzaminie, w aplikacji. Więc sobie dziewcze śmiga.

  5. #15235

    Domyślnie

    Przy obecnej cenie roboczogodziny, to chyba przyznali się w ten sposób do małej winy , niech Córa się szkoli pod okiem spokojnego ojca, Ty się cieszysz z aplikacji, a mnie prawie doprowadziła do zawału, nie licząc panicznych telefonów do ubezpieczyciela i wertowanie stron funduszu gwarancyjnego
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  6. #15236

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    a dokupienie SH 300, to by w moim przypadku nie miało najmniejszego sensu
    Oj tam oj tam przecież wiesz, że to zamierzona złośliwa pomyłka z mojej strony
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #15237

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    (...)Prawdziwe mają być emocje.
    To jest clou i creme de la creme motocyklizmu.
    Kiedys byl ciekawy artykul w ŚM (bardzo sdawno)a propo tego, znaczy prawdziwosci motcyklistow.
    Ciekawe tezy i konkluzje tam padły. Ze to nei zalezy od sprzetu ktorym sie jezdzi, tylko stanu ducha.
    Bo przyslowiowy wiejski listonosz popylacjacy stara juz wtedy emzetka, to zaden motcyklista. Bo raczej na pewno by wolal samochod, bo wygodniej.
    Czy dziadek jadacy na ryby Komarem.
    Ale jesli ktos ma identyczna Mz-etke co ten przyslowiowy wiejski motocyklista i jezdzi nia bo chce, czerpie radosc z jazdy (status matrialny jest tu bez znaczenia i czy kiedys bedzie mial lepsze moto). to jak najbardziej jest to motocyklista.

    Kluczowe jest tu, jezdze bo chce.
    "Live to ride, ride to live"
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #15238

    Domyślnie

    To ja nie jestem motocyklistą, muszę jeździć .... do pracy
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  9. #15239

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cornelson Zobacz posta
    Dzwoniłem do seriwisu Yamahy, 580 brutto miska z wymianą i transportem. Nie będę robił szumu, bo sporo gratów kupiłem po bdb cenie w salonie i pewnie jeszcze coś dokupię(...)
    Wiesz, jak bogdi napisal, to chyba przyznali się w ten sposób do małej winy
    Tylko wiesz, jesli ta miska tak normalnie "z ulicy" kosztuje 580zl, to jest to cena dla klienta.
    Cena, ktora zaplacil salon importerowi jest nizsza najprawdopodobniej o okolo 20-30%. Marza salonu dochodzi.
    Czyli jakby chca ci zrobic za free, ale wielkodusznosci juz im nie styklo i poczucia winy zeby nie zarobic na misce

    Moglbys grzecznei sprobowac, wywrzec pewna presje: ze moze ja zaplace cene ktora wy placicie importerowi i stratni nie bedziecie, bo tak troche nie na miejscu ze chcecie na mnie zarobic na misce w tej sytuacji, co nie?
    Zmiekna jeszcze bardziej moze

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    To ja nie jestem motocyklistą, muszę jeździć .... do pracy
    Chyba nie zlapales tezy tamteog artykulu i co pisalem

    Wolalbys samochodem?
    Cz jednak jazda jednosladem sprawia ci przyjemnosc i swiadomie sobie jedziesz obojetnie gdzie, pojazdem ktorym ci fajnie sie jedzie?

    Kluczowe jest tu, jezdze bo chce i jakas przyjemnosc z tego. Ze sie powtorze
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  10. #15240

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Tym bardziej ze niektore sa mz nawet ciekawe. Np starsze skutery.
    Dwudziestopięcioletni się załapuje?
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

Strona 1524 z 1537 PierwszyPierwszy ... 5241024142414741514152215231524152515261534 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •