Close

Strona 1538 z 1547 PierwszyPierwszy ... 538103814381488152815361537153815391540 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15 371 do 15 380 z 15469
  1. #15371

    Domyślnie

    mam x-max i nc, reszt poszła w .......
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  2. #15372

    Domyślnie

    To rozsądny zestaw, ale jak znosisz przeciągi w garażu?
    U mnie przygotowania do wyprawy:

    IMG_20240514_175226734_HDR.jpg
    Lubię zapach nowej opony o poranku

    IMG_20240514_175622775_HDR.jpg
    Jeszcze suchary i ekwipunek skompletowany

    IMG_20240507_212132316.jpg
    Aliexperes, przyszło w 10 dni, działa jak złoto i jeszcze ładnie robione. 140zł
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  3. #15373

    Domyślnie

    Taaa, ty się szykujesz na wyjazd a ja na ślub syna , wszystko dzieciaki zepsują
    Przeciąg w garażu ma pewien plus, nie muszę przestawiać dwóch aby trzecim pojechać
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  4. #15374

    Domyślnie

    Nowe opony, to jakiś czas śliskie będą, szczególnie w złożeniach. Ja mam przejechane 600 km. na nowych i ostatnio mi przód uciekł.
    Ma ktoś doświadczenia z kaskiem X-LITE X-903 U.C. MODERN CLASS?
    Niby wybór tego duży ale albo brzydale, albo nie pasują, albo jeno w internetach występują…
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  5. #15375

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    mam x-max i nc, reszt poszła w .......
    Ufffff , aż mi się lepiej zrobiło, bo nie masz ich więcej ode mnie .... .... a tyle lat tyle lat musiałem to znosić, tyle lat !!

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    To rozsądny zestaw, ale jak znosisz przeciągi w garażu?
    U mnie przygotowania do wyprawy:
    Z zazdrości nie skomentuje
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 14-05-2024 o 21:28
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #15376

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Nowe opony, to jakiś czas śliskie będą, szczególnie w złożeniach. Ja mam przejechane 600 km. na nowych i ostatnio mi przód uciekł.
    Ma ktoś doświadczenia z kaskiem X-LITE X-903 U.C. MODERN CLASS?
    Niby wybór tego duży ale albo brzydale, albo nie pasują, albo jeno w internetach występują…
    mierzyć i tylko mierzyć to Ci da odpowiedź
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  7. #15377

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    mam x-max i nc, reszt poszła w .......
    Eee, no to masz motocykl, bo juz mnie wystraszyles
    I Shadow poszla do ludzi, a tyle ja miales, na zloty Shadow jezdziles, od poczatku watku ja miales chyba.
    Byles tu jedynym "Harleyowcem", ja kiedys myslalem ze ty kupisz jakeis wieksze moto w tym stylu, moze nawet Harleya.
    No coz, NC tez nie jest zly, dobry do turystyki.

    W dobre rece chociaz poszla?

    P.S
    Kiedys, 100 lat temu, jak sprzedawalem Jawe 350TS, bylo kilku kupujacych/ogladajacych i jeden byl takim burakiem, co to dla niego wszystko do remotu bylo. Taki Janusz z wasem co to z łaska moze ode mnei wziasc za pol ceny w ogloszeniu.
    Mialem ta Jawa wypadek, zostala skasowana o samochod, pogiete lagi, krzywa rama.
    Z odszkodowanai z OC sprawcy zakupilem nowa rame, nowy przod, nowe polki. Ta Jawa nie miala grama rdzy, zero odprysku lakieru na ramie, co bylo ewenementem.
    Cylinder 5 tys po szlifie.
    A gosciu: do remontu wszystko i gosciu moze brac za pol ceny (a bylem otwarty na jakies tam lekkie negocjacje, sprzet wystawiony za usredniona cene po prostu).
    Ale tak mnie wnerwil swoimi tekstami dretwymi, ze uslyszal na swoja propozycje NIE! i spojrzenie jak na psia kupe w ktora sie weszlo.
    I chyba do niego dotarlo, bo sie nie odezwal, wykreci lna piecie i poszedl sobie
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 14-05-2024 o 21:58
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #15378

    Domyślnie

    Że mierzyś, to oczywiste. Ma byś w sobotę do przymiarki.
    Bardziej się zastanawiam, co sądzić o Nolanie ( bo to ich). Ja od prawie dwudziestu lat w Schuberthcie pomykam.
    To jak przymierzanie nowych jeansów. Najlepszy moment, to jak zakładasz z powrotem swoje stare…
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  9. #15379

    Domyślnie

    Chyba tak, jeździ z psami jako silniki.
    Miałem Shadow 11 lat, nic większego nie będzie, raczej mniejsze .
    Tylko jak teraz założyć kamizelkę klubową jadąc na NC
    Co do zmian to dla mnie nowe motocykle nie mają "duszy", a bez metafizyki, to za dużo elektroniki, za dużo wspomagań itp, jednak starego typu już nie kupię, bo leniwy się zrobiłem a z nowych to nic mi nie pasuje, na razie zostaje taki zestaw, czyli X-MAX bo nie ma sensu jego zmiana, choć zastrzeżenia są i NC czyli bardzo nudny z ładnie brzmiącym wydechem, gdyby nie on to pozbył bym się bez większego żalu , a dokładniej to nie ma alternatywy

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Że mierzyś, to oczywiste. Ma byś w sobotę do przymiarki.
    Bardziej się zastanawiam, co sądzić o Nolanie ( bo to ich). Ja od prawie dwudziestu lat w Schuberthcie pomykam.
    To jak przymierzanie nowych jeansów. Najlepszy moment, to jak zakładasz z powrotem swoje stare…
    nie lubię Nolanów, a miałem trzy i czwartego raczej nie będzie. Shoey nie mój łeb i się męczę, a Shubetr to nie rozumiem ich rozmiarówki, zresztą nie tylko ja , a byłem gotów kupić, SUOMY to moja głowa, niestety nie ma gdzie przymierzyć następnego to samo dotyczy KYT
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  10. #15380

    Domyślnie

    Nolan to IMO solidna firma, a kompozytowa seria X-lite to w ogóle porządna jest.
    Jestem Shubertowiec od 25 lat, ale mój pierwszy kask to był Nolan N100, w zasadzie pierwszy szczękowiec na rynku.
    Imo Shuberth ma teraz jakiś kłopot z precyzją i solidnością

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Z kasków obserwuję koreańskie LS2. Mam kask enduro i jest bardzo dobry, za 1500zł potrafią sprzedać carbonowego integrala ADV.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

Strona 1538 z 1547 PierwszyPierwszy ... 538103814381488152815361537153815391540 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •