Close

Strona 14 z 1548 PierwszyPierwszy ... 4121314151624641145141014 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 15479
  1. #131

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ozim Zobacz posta
    Ja drugi rok będę śmigał Hondą CBF 1000 tylko na prawko nie mam czasu ... ale na kurs zapisałem się w tamtym roku

    No to zalecam szczególną uwagę bo w tym roku niebieskie chłopaki są wyczulone na zatrzymywanie i sprawdzanie papierów. Poza tym bedzie ich niebawem więcej na moto ->http://www.motocykl-online.pl/newsy/...le-dla-policji

  2. #132

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    To znacznie wazniejszy pojazd
    Co Ty kolego wygadujesz ? Te wózki, którymi woziłem dzieciaki, dawno powywalałem i nawet ich nie pamiętam, a motorek nawet zeszłą zimę spędził w domu pod schodami . Kumple mi zazdrościli, a żona jak to żona trochę gderała - dwa razy nawet posunęła się do szantażu - ale byłem twardy ( podobno tak się postępuje z terrorystami ).

  3. #133

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dyziek Zobacz posta
    No to zalecam szczególną uwagę bo w tym roku niebieskie chłopaki są wyczulone na zatrzymywanie i sprawdzanie papierów. Poza tym bedzie ich niebawem więcej na moto ->http://www.motocykl-online.pl/newsy/...le-dla-policji
    I co ci mogą zrobić jak Cię zatrzymają ? 500 PLN max mandatu jak nie masz w ogóle prawka a jak masz jakąkolwiek kategorię to 200 lub 300PLN tyle tylko że ktoś musi po moto podjechać bo nie pozwolą ci jechać dalej.
    oj tam, oj tam.

  4. #134
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gr33nY Zobacz posta
    I co ci mogą zrobić jak Cię zatrzymają ? 500 PLN max mandatu jak nie masz w ogóle prawka a jak masz jakąkolwiek kategorię to 200 lub 300PLN tyle tylko że ktoś musi po moto podjechać bo nie pozwolą ci jechać dalej.
    Mandacik to najmniejszy problem. Problem pojawia się w przypadku (tfu, tfu) spowodowania wypadku.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  5. #135

    Domyślnie

    Chciałbym zrobić prawo jazdy kat. A, ale mam 21 lat, a słyszałem że można dopiero od 24, czy to prawda?
    Zdjęcie tworzy człowiek, nie aparat
    Magiera Blog

  6. #136
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mmagiera88 Zobacz posta
    Chciałbym zrobić prawo jazdy kat. A, ale mam 21 lat, a słyszałem że można dopiero od 24, czy to prawda?
    Chyba to jeszcze nie weszło w życie.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  7. #137

    Domyślnie

    No właśnie przeglądam net trochę i również doszedłem do wniosku że na 80% jeszcze nie weszło, ale muszę być pewny na 100%, bo chciałbym się zapisać od razu po świętach.
    Zdjęcie tworzy człowiek, nie aparat
    Magiera Blog

  8. #138

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mmagiera88 Zobacz posta
    No właśnie przeglądam net trochę i również doszedłem do wniosku że na 80% jeszcze nie weszło, ale muszę być pewny na 100%, bo chciałbym się zapisać od razu po świętach.
    To najlepiej zadzwon do urzedu lub osrodka egzaminacyjnego...ech cuduja z tymi przepisami. Na motocykl chca dac prawko od 24 lat , a na autobus gdzie bierzesz odpowiedzialnos nie tylko za siebie ale i za grupe ludzi nadal 21 lat...nie bede tego komentowal. a z tego co ja looknalem na necie to projekt tej ustawy jeszcze nie wszedl w zycie ( oby nie wszedl ).
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  9. #139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mmagiera88 Zobacz posta
    Chciałbym zrobić prawo jazdy kat. A, ale mam 21 lat, a słyszałem że można dopiero od 24, czy to prawda?
    Z tego co wiem to ustawa jeszcze nie weszła w życie. A nawet jak już weszła to:
    Możesz zrobić, ale przez pierwsze 2 lata nie będziesz mógł jeździć motocyklami o mocy większej niż 25kW lub o stosunku mocy do masy większym niż 0,16 kW/kg.
    A osoby od 24 roku życia nie mają tego ograniczenia.

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Ta z tego co ja looknalem na necie to projekt tej ustawy jeszcze nie wszedl w zycie ( oby nie wszedl ).
    Ze 2 miesiące temu w TV mówili, że projekt jest klepnięty, ale jeszcze te przepisy nowe chyba nie weszły w życie.

  10. #140
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Magda.K Zobacz posta
    Ze 2 miesiące temu w TV mówili, że projekt jest klepnięty, ale jeszcze te przepisy nowe chyba nie weszły w życie.
    Więc kto nie ma jeszcze "A" i 24 lat, powinien się pospieszyć.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Strona 14 z 1548 PierwszyPierwszy ... 4121314151624641145141014 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •