Close

Strona 1004 z 1547 PierwszyPierwszy ... 4504904954994100210031004100510061014105411041504 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10 031 do 10 040 z 15469
  1. #10031

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Że jedziesz na wybory, tylko wcześniej wyszedłeś.....
    Do skrzynki pocztowej - na moto ?......
    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    tylko gdzie się teraz "za potrzebą" zatrzymać jak lasy zostały zamknięte , a tak poważniej, to teraz tylko, no właśnie gdzie ?, kawa odpada, rybka smażona też, do lasu zakaz, chyba tylko pozostało rozgrzać, aby później studzić ...
    Potrzeba -> dziś szukałem rękawiczek do firmy . Pomijam że ostatnio ciągle robimy transmisje online - ten rynek się niesamowicie ożywił, a do pracy przecież można .
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 03-04-2020 o 19:51
    Pozdrawiam
    Marcin

  2. #10032

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    co z tymi przeglądami tak w jednym terminie ?, mi wypada jutro, ale pojadę w przyszłym tygodniu
    Ja w tym tygodniu zrobiłem 2 przeglądy Powinien być jeszcze samochód kilka dni temu ale sprzedałem.
    Pursue happiness with diligence

  3. #10033
    Oszczędny w słowach Awatar Tompie
    Dołączył
    12 2013
    Miasto
    Łódź / Brzeziny / łódzkie wschodnie
    Posty
    2

    Domyślnie

    Hihi.
    Ja przegląd mam we wtorek lub środę i na luziku się wybieram.
    + runda w poszukiwaniu "bułek" musi być.

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    Chcę zmienić system.

  4. #10034

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    co z tymi przeglądami tak w jednym terminie ?, mi wypada jutro, ale pojadę w przyszłym tygodniu
    Mam przegląd do 6 kwietnia motocykla, a samochodu do 8 kwietnia
    Jak jechać, jak to zrobić. Jak żyć premierze

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Tompie Zobacz posta
    + runda w poszukiwaniu "bułek" musi być.

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    Motocykl jak każdy inny środek pojazdu. Mam zamiar jeździć tak normalnie i dosłownie, do sklepu, do rodziców. Do puki całkowicie nie będzie zatrzymany ruch pojazdów prywatnych.
    Może warto mieć w kurtce w kieszenie ze dwa opakowania jakiś tabletek aby skrócić ewentualną rozmowę z policjantem, że się z apteki wraca

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    Ja w tym tygodniu zrobiłem 2 przeglądy Powinien być jeszcze samochód kilka dni temu ale sprzedałem.
    Ile tam kosztują od moto i od auta ?
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 04-04-2020 o 09:48
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #10035

    Domyślnie

    Moto- 63 zł., samochód-99 zł., z gazem auto- 162 zł

  6. #10036

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Ile tam kosztują od moto i od auta ?
    Tak to wygląda w tym roku. Teraz, przez tę pandemię, przeglądy które kończą się po 30 marca są odroczone do października. Ja mimo to zrobiłem żeby nie musieć czekać kiedy zakończy się kwarantanna.
    Screenshot_20200404-090703.png
    Pursue happiness with diligence

  7. #10037

    Domyślnie

    cena przeglądu uzależniona od ilości kół ? - to mnie troszkę zaskoczyło, na szczęście jeden z moich motocykl ma przegląd dożywotni, z tym mam spokój, a to z przesunięciem ważności o pół roku dobry pomysł, widać we władzach państwa ktoś jednak myśli
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  8. #10038

    Domyślnie

    Sezon rozpoczety, 50km pp Gdyni zrobione
    Przeglad bez problemów, 63 zl

    Bylem w aptece, lidlu, takze bardzo dobrym motocyklistą jestę

    Ale zauważyłem problem z łańcuchem, a dokladnie z jednym z ogniw, które sie zapiekło i jest sztywne, nie chce sie odgiąć.

    Fota.

    Moj mechanik (motocyklista) rok temu mi mówił, przy naciaganiu łańcucha że łańcuch bedzie do zmiany, i pytanie cxy ma racje czy tak sie może zdarzyć po zimie? Moto nie stał na stojakach motocyklowych bo zona w ciąży i nie miał mi kto pomóc moto postawić na tych stojakach. Co prawda bylem za 3 razy moto przestawić do tyłu potem do przodu żeby motocykl nie stał w jednym miejscu

    Psiknąłem za radą Krzysztofa wd40 w te ogniwo no juz gorzej nie moge zepsuć chwile odczekalem jakies 5-10 min, zrobiłem kółko 50m przed garażem iii wydaje mi sie jest nieco lepiej. Na koniec psiknąłem to miejsce smarem do łańcucha.

    Przed zima umyłem łańcuch (chyba naftą) a potem porzadnie go nasmarowałem na zime.

    Moto mam 3 lata. Zrobilem jakies 12 000 km wiec malo. Ciekawe ile na tym łańcuchu zrobił poprzedni właściciel.

    Co radzicie?

    Za wymianę mechanik chce 180 zl. Chyba ok cena?

    Pytanie jaki lancuch kupić. Malo jeżdżę, do tego nie szaleje nie katuje moto, nie zapierdzielam. A teraz to juz w ogóle mam dziecko to brde jezdził jak emeryt... Raz na miesiac received_240154730370509.jpg

    Wysłane z mojego Hułałeja
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  9. #10039

    Domyślnie

    sprawdź ile "odchodzi" na kole zębatym, smarujesz i myjesz zewnątrz, nie wiesz co się dzieje pod oringami, a taki objaw to własnie normalka dla łańcuchów oringowych

    dziś z nudów sprzątanie garażu, pewnie zajmie z tydzień, niestety trzeba do tego wyprowadzać motocykle, fotka nie zamierzona, zrobiona przy okazji

    IMG_20200404_175755.jpg
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  10. #10040

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Za wymianę mechanik chce 180 zl. Chyba ok cena?
    Z towarem?
    Pozdrawiam
    Marcin

Strona 1004 z 1547 PierwszyPierwszy ... 4504904954994100210031004100510061014105411041504 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •