Close

Strona 1515 z 1531 PierwszyPierwszy ... 5151015141514651505151315141515151615171525 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15 141 do 15 150 z 15308
  1. #15141

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Ja Ciebie rozumiem, że to ma być skuter, bo po prostu czas na skuter
    Ja całe życie się zarzekałem, że nigdy się nie przesiądę na skuter… także tego….
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  2. #15142

    Domyślnie

    SH 350 !!!, trzysetki Hondy miały pewne słabostki, nie mechaniczne ale w zestrojeniu, dlatego też można je teraz taniej kupić (używane)
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  3. #15143

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Ja całe życie się zarzekałem, że nigdy się nie przesiądę na skuter… także tego….
    Eeeeee normalne, że czegoś każdy się kiedyś zarzekał. Ja np, że w życiu nie kupię pojazdu z 3 cylindrowym silnikiem Jest jeden, zaraz może będzie drugi
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #15144

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Ja Ciebie rozumiem, że to ma być skuter, bo po prostu czas na skuter
    Tak może być...


    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Ja całe życie się zarzekałem, że nigdy się nie przesiądę na skuter… także tego….

  5. #15145

    Domyślnie

    Bardzo dawno temu - nazwijmy to wstanie upojnej radości kupiłem skuter i to jaki RENAULT 125, syn mnie zawiózł, właściciel przyjechał nim do mnie, a po kilu godzinach zasłużonego odpoczynku obudził mnie syna i zapytał się, czy nie jestem zainteresowany co kupiłem, bo już wszyscy widzieli, a niektórzy nawet jeździli, wielce zaskoczony po upojnej radości, która w tym momencie była męczarnią egzystencji byłem zaskoczony widząc w moim garażu SKUTER i to u zatwardziałego motocyklisty, zmieniłem zdanie po pierwszym sezonie i 10 tyś kilometrów oczywiście w jednym sezonie, TO JEDNAK DZIAŁA
    foto z netu, był taki sam
    S8-gamme-moto--renault-kouranos.jpg
    ps: wniosek taki, że w momencie upojnej radości nie siadaj do komputera, a z drugiej strony najlepsze swoje zakupy robiłem w podobnym stanie
    Ostatnio edytowane przez bogdi64 ; 20-04-2024 o 18:27
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  6. #15146

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    ps: wniosek taki, że w momencie upojnej radości nie siadaj do komputera, a z drugiej strony najlepsze swoje zakupy robiłem w podobnym stanie
    Hmm, hmm... Ciekawa sprawa.
    Ale skuter Renault widzę pierwszy raz w życiu. Kto to robił dla nich? Bo sami chyba nie.

  7. #15147

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Hmm, hmm... Ciekawa sprawa.
    Ale skuter Renault widzę pierwszy raz w życiu. Kto to robił dla nich? Bo sami chyba nie.
    Jest to Benelli Velvet robione z części Piagio, od tego momentu przestałem być fanem włoskich skuterów
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  8. #15148

    Domyślnie

    Podejrzewam, że mechanicznie całkiem dobrze, ale siadała elektryka?

  9. #15149

    Domyślnie

    Wyszli z założenia, że silniki są nienaprawialne i z tym nie było problemów , no właśnie z tym nie było problemów , Włoskie jednoślady trzeba kochać ...
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  10. #15150

    Domyślnie

    Ale co tak enigmatycznie? To z czym były tam problemy?

Strona 1515 z 1531 PierwszyPierwszy ... 5151015141514651505151315141515151615171525 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •