Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Tuchów o poranku

    Chwilę zajęło mi znalezienie kadru innego od tych, które zdążył przedstawić Radek Dziękując za towarzystwo i pokazanie miejscówki pochwalę się swoim zdjęciem z tego poranka


  2. #2

    Domyślnie

    Pieknie!

    Prawie jak akwarela.
    Ostatnio edytowane przez Cosnek ; 06-11-2012 o 00:11 Powód: a

  3. #3

    Domyślnie

    Nareszcie się doczekałem...! Odwzajemniam podziękowanie.
    Pięknie to zrobiłeś, ale nieba byś mógł przyciąć.
    NIKON

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Radek_1 Zobacz posta
    Nareszcie się doczekałem...! Odwzajemniam podziękowanie.
    Pięknie to zrobiłeś, ale nieba byś mógł przyciąć.
    I tak przycinałem... najchętniej dałbym więcej dołu, ale niestety wchodziły tam te zabudowania psujące cały efekt...
    Będzie jeszcze i ciaśniejsza wersja

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Radek_1 Zobacz posta
    Pięknie to zrobiłeś, ale nieba byś mógł przyciąć.
    Fakt. Za dużo nieba odrobinę. Tak poza tym jest piknie.

  6. #6

    Domyślnie

    Świetne warunki, zazdroszczę pleneru bo ja nie mam nawet części motywacji, żeby się wybrać na taki wypad To chyba spory crop, bo góry w tle dosyć duże, a detale lekko rozmyte ? W takim razie czekamy na więcej.
    aparat i dużo światła | Mój Blogasek | Portfolio

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Trudnoonazwe Zobacz posta
    Świetne warunki, zazdroszczę pleneru bo ja nie mam nawet części motywacji, żeby się wybrać na taki wypad To chyba spory crop, bo góry w tle dosyć duże, a detale lekko rozmyte ? W takim razie czekamy na więcej.
    Nie, to nie jest crop (przycinałem minimalnie), to N18-200 tak mydli na dłuższych ogniskowych I tak jestem zadowolony ze szczegółów, bałem się że wyjdzie jeszcze gorzej.
    Poniżej wersja ciaśniejsza, zdecydowanie mniej nieba. Oczywiście inna klatka, nie wycinek z poprzedniej


  8. #8

    Domyślnie

    bardzo sie podoba, piekne polaczenie mgly i swiatla, szkoda ze ja tak nie umiem
    PS. na blogu tez jest na co popatrzec !!!
    d90+n18-105, s10-20, t90 2.8/ d800+n14-24, t24-70vc 2.8, t70-200vc 2.8, n50g 1.4

  9. #9

    Domyślnie

    Ale odkopałeś Akurat te zdjęcia dobrze świetnie nawiązują do mojej wypowiedzi w Twoim wątku odnośnie szczęścia do warunków w fotografii krajobrazu. W tym miejscu byłem już jakieś 5-6 razy, o różnych porach roku. Takie światło, mgiełki i widoczność udało mi się upolować tylko raz...
    PS. Dziękuję.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez creep Zobacz posta
    Ale odkopałeś Akurat te zdjęcia dobrze świetnie nawiązują do mojej wypowiedzi w Twoim wątku odnośnie szczęścia do warunków w fotografii krajobrazu. W tym miejscu byłem już jakieś 5-6 razy, o różnych porach roku. Takie światło, mgiełki i widoczność udało mi się upolować tylko raz...
    PS. Dziękuję.
    zawsze sprawdzam czy osoba wypowiadajaca sie w moich watkach posiada zdjecia ktore popieraja to co pisze
    super sprawa, ze twoje zdjecia mowia dokladnie to samo co napisales w moim watku. gratuluje wielu fotek i ciesze sie ze jest od kogo sie uczyc!
    pozdro
    d90+n18-105, s10-20, t90 2.8/ d800+n14-24, t24-70vc 2.8, t70-200vc 2.8, n50g 1.4

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •