Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Mazovia MTB - deszczowy maraton w Radomiu.

    Witam,

    Troszkę zdjęć z pięknego maratonu w Radomiu. Jeśli bylibyście na tyle zainteresowani aby coś napisać o zdjęciach to serdecznie zapraszam.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    11.

    12.

    13.

    14.

    15.

    16.

    17.

    18.

    19.

    ...pozdrawiam dzielnych rowerzystów.

  2. #2

    Domyślnie

    Jednak się wybrałeś hehe..D700 się sprawdza jak widać

  3. #3

    Domyślnie

    Rowerem z całym sprzętem spękałem jednak. Dzięki kumplowi pojechaliśmy samochodem. Dlatego też udało mi się być w kilku miejscach. D700 jest SUPER. Pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    Coś mało słońca
    Ciekawy materiał, choć niektóre zdjęcia dziwnie poucinane.
    MarcinWilk

  5. #5

    Domyślnie

    fajnie sie oglada, widac że warunki były ciężkie
    niektóre zdjęcia dziwnie skadrowane (jak zauważył już mswilk)

  6. #6

    Domyślnie

    eee slimak ale jestes co sie nie chwalisz nowa puszka..
    никон

  7. #7

    Domyślnie

    nie jest źle, a technicznie to całkiem ok jak na te warunki. Na informacyjno-newsowo-poglądowe może być i wszystko, ale do pochwalenia sie "czyms" na forum, tak aby miało to coś - to trudno coś wyłowić.
    Pierwsze cztery zupełnie out - bo zakładam, że nie pokazujemy tu imprezy, gdyż od tego jest forum rowerowe albo organizatora maratonu, ale pokazujemy tu zdjęcia. Kolejne - ten most i ten pociąg bardzo mi przeszkadzaja, inne tez tło bywa zanieczyszczone a tu juz psuje atmosfere zdjęcia, moze z 14 -15 coś by zrobił ciasniej kadrując aby pokazać wiecej człowieka.
    Więc jak wspomniałem, mimo ze jest fajnie to brakuje jednego, ale ciekawszego - nie mam akurat tu pod ręką nic tu na dysku, ale zakładam ze łapiesz o co chodzi. Wsadzam takie poniżej, i choć też nie jest tym co mam na myśli, to jednak moim skromnym zdaniem pokazuje wiecej...


    Ostatnio edytowane przez krzysztof jot ; 20-05-2010 o 19:05

  8. #8

    Domyślnie

    Pomysł zacny a jakim oczywiście nawet nie pomyślałem. A przecież ciasne portrety byłyby doskonałym uzupełnieniem w tych warunkach. Dziękuję Ci bardzo Krzysztofie za rady. Mam nadzieję, że jeszcze długo to forum będzie dla mnie polem do nauki. Pozdrawiam.

  9. #9

    Domyślnie

    Ciesze się że chesz sie dzielić ale przesadziłeś z iloscią. troche zniechęca.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •