Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Fotoekspedycja Paryż: 18-ta dzielnica

    Udało się. Serdecznie dziękuję Jagience,konstanta11, APair i Zlemzimu. Poniżej jak widzę pierwsza relacja z naszego wyjazdu. Liczę, że pojawią się również zdjęcia innych uczestników. Pozdrowienia dla Adama(studyedi) i Eweliny.


    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8. Bonus nr 1

    9. Bonus nr 2

    Jeśli się spodobało zapraszam na stronę.

    Pozdrawiam
    Grzesiek
    Ostatnio edytowane przez Grzesiek_G ; 08-10-2010 o 22:45

  2. #2

    Domyślnie

    Gratuluję i cieszę się że Wam się udało. Pozostaje pozaadrościć wyprawy. No i zdjęć oczywiście. Pozdrawiam.

  3. #3

    Domyślnie

    C'est la Paris

    ale widzę, że pogody nie mieliście ;/
    I czy tylko montmarte ?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boghol Zobacz posta
    Gratuluję i cieszę się że Wam się udało. Pozostaje pozaadrościć wyprawy. No i zdjęć oczywiście. Pozdrawiam.
    Dzięki za dobre słowo, szkoda że się nie zdecydowaliście.

    Cytat Zamieszczone przez franz55 Zobacz posta
    C'est la Paris

    ale widzę, że pogody nie mieliście ;/
    I czy tylko montmarte ?
    Pogodę mieliśmy w kratkę, trochę deszczu, najczęściej przelotnego, ale bez szczególnej tragedii. Za to niebo wyszło na zdjęciach ciekawe.
    Na razie tylko Montmarte udało mi się wybrać i obrobić. Reszta czeka, bo z zewnątrz zwiedziliśmy praktycznie wszystkie przewodnikowe atrakcje.

  5. #5

    Domyślnie

    Z mojej strony również gratulacje.
    Trzeba było trochę samozaparcia po tym jak frekwencja nie dopisała.
    Zdjęcia się podobają.Uchwycenie na 7 tęczy fajnie się udało.
    Dawaj Grzesiek jeszcze jakieś foty i może opisz jakie wrażenia z tak zorganizowanego wyjazdu(+ i -)!!!
    pozdrawiam
    Marek Idzikowski
    NIKON Z8 / N24-70 F2.8/ N70-200/ ROLLEIFLEX 2.8F / HASSELBLAD 503CWD

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez idzikomD300 Zobacz posta
    Dawaj Grzesiek jeszcze jakieś foty i może opisz jakie wrażenia z tak zorganizowanego wyjazdu(+ i -)!!!
    Foty się wybierają tylko czasu brak. Co do wrażeń:
    po pierwsze odradzam wyjazd samochodem - 16 godzin za kółkiem ciurem i to dwa razy w ciągu 5 dni plus program intensywnego biegania po Paryżu od 9-10-tej do północy a raz nawet do 2 nad ranem poważnie odbił się na moim zdrowiu psychicznym i fizycznym :P - wróciłem do pracy i mi się nie chce )). A serio naprawdę byłem zmęczony i wyjęty z pracy przez kolejne dwa dni.

    Niewątpliwym plusem wyjazdu samochodem jest kilkunastugodzinna integracja w ciasnym pomieszczeniu

    Nie widzę absolutnie żadnych minusów takich wyjazdów - jeśli się oczywiście chce i jest się nastawionym na to, że nic nie ma na tacy. Wystarczy trafić na fajnych ludzi - akurat miałem takie szczęście. Dużą zaleta takiego wyjazdu jest swoboda w poruszaniu i wyborze atrakcji - kilka razy zdarzyło nam się rozjechać w różne miejsca, a potem jakoś tak dobrowolnie ponownie spotykaliśmy się w jakimś miejscu, czy na wspólne fotografowanie, czy po prostu na winku lub kawie. Na pewno był to wyjazd dla fotografów - szczerze - nie wyobrażam sobie by ktoś z nami wytrzymał nie mając aparatu ze sobą i nie będąc troszkę szurniętym na tym punkcie - np. sesja makrofotografii czarnego tulipana w absolutnie nudnym miejscu Paryża, trwająca przez 30 minut wywołałaby nawet w najspokojniejszej drugiej połowie pokłady wcześniej nieodkrytej agresji
    Nie było czasu na imprezy towarzyskie - przez fotografię, na pewno nie jest to również swojego tytułu warsztat, chociaż można zawsze się czegoś mądrego nauczyć o kadrowaniu, sprzęcie czy oprogramowaniu, bo jak wiadomo rozmowy toczyły się wokół fotografii.
    Minusem - konieczność liczenia na samego siebie, przygotowanie do zwiedzania, walka z naturalną bariera w komunikowaniu się, dzielnego znoszenia porażek, bo nie ma na kogo zwalić winy I tu serdecznie pozdrawiam chłopaków z wyjazdu, których naraziłem , z niewiedzy, na podwójne koszty związane z wyjazdem na wieżę Eiffla jednocześnie dziękując za wyrozumiałość. ( Dla nie wtajemniczonych - kupiłem dla wszystkich bilety na wieżę, tylko że niewłaściwe, a nie dało się ich zwrócić).

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grzesiek_G Zobacz posta

    Niewątpliwym plusem wyjazdu samochodem jest kilkunastugodzinna integracja w ciasnym pomieszczeniu
    heh, atmosfera wirującego sexu tylnej kanapy samochodu nie opuszczała, panowie nieustannie dotykali się po kolanach, miziali po udach... no i mieli kocyk!

    pozdrawiam
    Jagienka
    Nasze momenty
    Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich robić sam

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    heh, atmosfera wirującego sexu tylnej kanapy samochodu nie opuszczała, panowie nieustannie dotykali się po kolanach, miziali po udach... no i mieli kocyk!
    Jagienka w tej kwestii musisz być wyrozumiała - ta atmosfera i rozmowa o fotografii na tylnej kanapie sprzyja ,,obmacywaniu"
    .......mam tutaj na myśli oczywiście sprzęt fotograficzny
    pozdrawiam
    Marek Idzikowski
    NIKON Z8 / N24-70 F2.8/ N70-200/ ROLLEIFLEX 2.8F / HASSELBLAD 503CWD

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jagienka Zobacz posta
    heh, atmosfera wirującego sexu tylnej kanapy samochodu nie opuszczała, panowie nieustannie dotykali się po kolanach, miziali po udach... no i mieli kocyk!

    pozdrawiam
    Jagienka
    No to postawiłaś nas w niezłym świetle. Ja chciałem zaznaczyć, że kocyk był ale rączki grzecznie leżały na kocyku.
    A tak poważnie to chciałem serdecznie podziękować za wspólny wypad. Kaprysy pogody kompensowała fantastyczna atmosfera w grupie. Z niecierpliwością czekam na kolejny taki wypad. Pozwólcie że skromnie dorzucę parę moich "wrażeń" z wycieczki. Fotki z braku czasu są surowe prosto z puszki.

    1

    2


    3



    4



    5



    6


    7



    8
    Ostatnio edytowane przez Grzesiek_G ; 11-05-2010 o 10:10 Powód: Zamiana linków na obrazki
    Łukasz
    N D90, N 18-200VR, SB-900

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •