Close

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 91
  1. #1

    Domyślnie XIII Targi w Łodzi 2010

    Data
    25 - 27 marca 2010

    Patronat medialny:

    DIGITAL FOTO VIDEO
    Swiat Obrazu.pl
    Computer Arts
    magazyn. psd
    PC World
    foto.com
    PROkreacja
    Radio PiN
    Stopklatka.pl

    Patronat honorowy:

    Prezydent Miasta Łodzi

    Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi Klub Fotografii Prasowej SDP


    Wstęp:
    dla profesjonalistów (trzydniowy) 30 PLN
    dla profesjonalistów (trzydniowy - rejestracja na stronie www.mtl.lodz.pl/fvf) 20 PLN
    bilet normalny (jednodniowy) 15 PLN
    bilet ulgowy (jednodniowy) 10 PLN

    Godziny zwiedzania:
    25 marca 2010: 10:00 - 18:00 dla profesjonalistów
    26 marca 2010: 10:00 - 18:00 dla profesjonalistów i publiczności
    27 marca 2010: 10:00 - 16:00 dla profesjonalistów i publiczności

    LINK
    Ostatnio edytowane przez Bosek ; 31-12-2009 o 15:34
    D300 | 18-200 VR | 50 1.8 | S 170-500 APO | SB-900
    www.bosek.com.pl\galeria

  2. #2

    Domyślnie

    a Nikona znów nie będzie
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

    D700 + 35 + 85 i po co więcej?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturjb Zobacz posta
    a Nikona znów nie będzie
    bo taką ma polityke jest jedynie przedstawiciel z małym stoiskiem tak samo jak canon
    sigma i sony znowu będą szaleć
    D700,D300S+SB-900+N50/1.8+N17-55/2.8
    SI VIS PACEM PARA BELLUM

  4. #4

    Domyślnie

    pytanie - po co Nikon miałby wystawiać tam swoje stoisko? żeby można było pomacać kilka szkieł i puszkę? to chyba za słaby powód. Lepszym (zamiast stoiska a,la sony) byłaby możliwość porozmawiania z technikami / serwisem. Wystarczyłyby 3 - 4 osoby przy kilku stolikach - niewielki koszt a znacznie większe korzyści niż mega śmieszne profi sony z panienkami na quadach i innym badziewiem.


    Dostęp do sprzętu jest dzisiaj na tyle łatwy (stosunkowo), że nie ma sensu w przypadku takich firm jak nikon, na takiej imprezie jak targi łódzkie - szaleć z wielkim wystawiennictwem.

    Targi dzielą się albo na wielkie imprezy (photokina, PMA) - gdzie wielcy się wystawiają i pokazują nowości, oraz na targi regionalne, krajowe - takiej jak Łódź, gdzie ważniejsza jest ekspozycja Pana Henia zajmującego się drukowaniem wielki formatów / robieniem fotoksiążek / oprawą profesjonalną zdjęć niż kolejne gabloty ze sprzętem.


    No chyba, że ktoś liczy na premierę nowych szkieł na targach w Łodzi.


    I mówię to bez złośliwości czy uszczypliwości do tych targów - to są dobre, krajowe targi umożliwiające poznanie ludzi z branży fotograficznej świadczących usługi / sprzedających sprzet / akcesoria o których nie dowiedziałbym się z internetu (albo było by ciężko).


    Dlatego też wielka ekspozycja nikona czy canona dla mnie osobiście do szczęścia potrzebna nie jest


    do zobaczenia w marcu

    tomisiek

  5. #5

    Domyślnie

    [QUOTE=tomisiek;1662885]pytanie - po co Nikon miałby wystawiać tam swoje stoisko? żeby można było pomacać kilka szkieł i puszkę? to chyba za słaby powód. Lepszym (zamiast stoiska a,la sony) byłaby możliwość porozmawiania z technikami / serwisem. Wystarczyłyby 3 - 4 osoby przy kilku stolikach - niewielki koszt a znacznie większe korzyści niż mega śmieszne profi sony z panienkami na quadach i innym badziewiem. -cytat tomisiek


    Zapewne masz troszkę racji kolego, ale pomyśl czy nie byłoby Ci miło jeśli jesteś użytkownikiem sprzętu tej firmy i jedziesz sobie na targi a tam proszę miło witają Cię na stoisku proponują do obejrzenia ba nawet podpięcia i popstrykania jakiś np. super obiektyw czy jakieś inne akcesoria który kosztuje kupę szmalu i tak naprawdę jest do kupienia w każdym sklepie ale po wpłaceniu zaliczki i i kilkudniowym okresie oczekiwania aż kurier dowiezie (wówczas testujesz ale już zakupiony sprzęt, wycofać się możesz ale zaliczki nikt nie odda), a wiem z doświadczenia że jak wcześniej człowiek ten wymarzony towar pomaca, po testuje to jego pragnienie posiadania tego sprzętu się wzmacnia albo rozbudza chęci kupienia jakiegoś innego testowanego sprzętu. Możesz również na tym stoisku przejść do drugiego stoliczka gdzie panowie z serwisu wyjaśnią Ci jakieś wątpliwości dotyczące funkcjonowania Twego sprzętu. Wiem że może nie wszystkim spodoba się moje myślenie ale to w końcu my utrzymujemy tą firmę, rzesza takich zakręconych fotograficznie zapaleńców, którzy zostawiają w tej firmie w skali całego kraju ogromne pieniądze a w zamian co mamy ??? NICCCCCC kompletnie nic nawet serwisu nie ma bo jak można nazwać to serwisem skoro nie możesz się tam dodzwonić z pytaniem o swoje problemy a jak już jesteś tym szczęściarzem że ktoś podniósł słuchawkę to spuszczą Cię jak jakiegoś intruza. Nie wspomnę już że na pytania mailowe też nie odpowiadają. A naprawy gwarancyjne obiektywu potrafią wykonywać przez dwa miesiące.
    Nie mówię że sprzęt ze znaczkiem Nikona jest najlepszy ale jest w ścisłej czołówce producentów sprzętu fotograficznego, w przełożeniu na przemysł motoryzacyjny czołowi producenci samochodów znacznie lepiej dbają o użytkowników swojej marki.
    Ktoś powie że samochody to inna dziedzina, ok ale Sigma jednak potrafi się wystawić ba potrafi przyciągnąć do swojego stoiska całe tłumy, czyli wystarczy tylko odrobina chęci zadbania o klienta.
    Ostatnio edytowane przez jak501 ; 01-01-2010 o 12:45 Powód: zaznaczenie cytatu
    troszkę cacyków nikona

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar Marienn
    Dołączył
    04 2009
    Miasto
    من خلال الموقع
    Posty
    90

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jak501 Zobacz posta
    witają Cię na stoisku proponują do obejrzenia ba nawet podpięcia i popstrykania jakiś np. super obiektyw czy jakieś inne akcesoria który kosztuje kupę szmalu
    Nierealne. Kto by potem chciał kupić taki macany obiektyw? Ja na pewno nie.

    Niewykonalne. Kolejki chętnych by były tak długie do pomacania i podpięcia jak długi jest chiński mur

    Nieopłacalne. Z pewnością nieopłacalne dla firmy tego obiektywu.

    Niebezpieczne. Z punktu widzenia wystawiciela. Obiektyw może ulec zniszczeniu/zarysowaniu obudowy/szkieł dla tego testy obiektywów przeprowadzają zaufani fotograficy rangi światowej.
    Lubię ciężkie metalowe obiektywy Tokiny i Nikkora
    لجزائرمصادرمحاببريط

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marienn Zobacz posta
    Nierealne. Kto by potem chciał kupić taki macany obiektyw? Ja na pewno nie.

    Niewykonalne. Kolejki chętnych by były tak długie do pomacania i podpięcia jak długi jest chiński mur

    Nieopłacalne. Z pewnością nieopłacalne dla firmy tego obiektywu.

    Niebezpieczne. Z punktu widzenia wystawiciela. Obiektyw może ulec zniszczeniu/zarysowaniu obudowy/szkieł dla tego testy obiektywów przeprowadzają zaufani fotograficy rangi światowej.
    jakos Sigma co roku jest. Ba, ma chyba wszystkie obiektywy z oferty i to na wiekszosc mocowan.
    Da sie, o ile sie chce...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marienn Zobacz posta
    Nierealne. Kto by potem chciał kupić taki macany obiektyw? Ja na pewno nie.

    Niewykonalne. Kolejki chętnych by były tak długie do pomacania i podpięcia jak długi jest chiński mur

    Nieopłacalne. Z pewnością nieopłacalne dla firmy tego obiektywu.

    Niebezpieczne. Z punktu widzenia wystawiciela. Obiektyw może ulec zniszczeniu/zarysowaniu obudowy/szkieł dla tego testy obiektywów przeprowadzają zaufani fotograficy rangi światowej.
    Widzę że kolega w ogóle na targi nie zagląda bo o ile ja pamiętam dwie ostatnie edycje targów w Łodzi właśnie Sigma ma bardzo duże stoisko na którym za zostawieniem dowodu osobistego można sobie wypożyczyć chyba każdy obiektyw z oferty tej firmy i pochodzić po targach i pofocić czyt. testować a następnie wrócić na stoisko oddać ten a wypożyczyć kolejny inny interesujący nas obiektyw. W minionym roku niemal cały dzień tak wymieniałem sobie szkiełka Sigmy. Czyli jednak można tylko jedna ważna zasada trzeba chcieć dbać o swojego klienta
    troszkę cacyków nikona

  9. #9
    Oszczędny w słowach Awatar Marienn
    Dołączył
    04 2009
    Miasto
    من خلال الموقع
    Posty
    90

    Domyślnie

    nevermind.. , akurat Sigma to nie jedyny producent lensów
    pytanie gdzie reszta producentów. Świat nie składa się tylko z Sigmy

    faktycznie , nie zaglądam na targi w Łodzi. Wybacz ale przesiadka lotnicza w W-wie czy innym mieście by potem dotrzeć do Łodzi jest jeszcze do przeżycia , natomiast z pewnością zadowolenie z targów nie zrekompensuje biletów lotniczych z mojego miejsca dlatego uważam że jeszcze długa droga do osiągnięcia choćby takiego poziomu targów i wystaw jak w Genevie czy Hannoverze.
    Ostatnio edytowane przez Marienn ; 01-01-2010 o 16:51
    Lubię ciężkie metalowe obiektywy Tokiny i Nikkora
    لجزائرمصادرمحاببريط

  10. #10

    Domyślnie

    widzę że się nie rozumiemy Sigmę postawiłem za wzór że jak firma chce może wyjść na przeciw klientowi, umie go przyciągnąć, a inni ?? inni mnie nie interesują wszedłem w sprzęt Nikona mam jego cały system więc ta firma mnie interesuje. Jak będę miał sprzęt innych producentów nie będę się interesował czy Nikon się wystawia czy nie, póki co jestem i chciałbym i nie tylko ja aby ta firma zadbała o swoich klientów.
    troszkę cacyków nikona

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •