Close

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 116 z 116
  1. #111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Morgan87 Zobacz posta
    Witam,
    3 tygodnie temu kupiłem w tym samym sklepie w gdańsku Nikon D7000.
    Ja bym oddał. To tak jakbyś pojechał do salonu Mercedesa, kupił nowe auto, z zewnątrz piękny, świeci się jak psu jajca, dostajesz kluczyki i coś Ci nie pasuje. Patrzysz w dół, a dywaniki uwalone kupą tego psa ze świecącymi jajami... Dalej bierzesz auto za takie pieniądze?

    Cytat Zamieszczone przez manski Zobacz posta
    powiedz jak teraz spisuje ci się D90?
    i czy spełnia twoje oczekiwania szczególnie w kontekście że niejako zszedłeś w dół z wymaganiami
    Przyznam, że D90 miałem wielokrotnie w rękach przed kupnem swojej puszki i na dzień dzisiejszy foci pięknie. Całe pieniądze ze zwrotu władowałem w sprzęt i tak oto z samego body i obiektywu kupiłem wczoraj 3 torbę na sprzęt bo mnoży się go, oj mnoży. Ja bym brał D90 chyba, że już sprzedają sprawne D7000...
    2 x Nikon D7k + 18-105 - wróciły na serwis
    Nikon D90 + N18-55 + N18-105 + N35 f/1.8 + 50mm f/1.8 + 8mm f/3.5 + 58 f/2.0 + 135 f/2.0
    fb.com/kacper.kopko

  2. #112

    Domyślnie I co dalej.............szary człowieku?

    Jeśli można - drobne pytanie w kontekście wątku:
    Otrzymałem dziś od dystrybutora (sklep internetowy) sprzęt D7000, który zakupiłem 22 czerwca, a w lipcu wysłałem im do naprawy.
    Naprawę robił serwis na Postępu a dotyczyła standardowo
    Czyszczenia matrycy całej zaolejonej,
    Kalbracji autofokusa ( przypadkowe rozjazdy ostrości - na 4500 fotek ok. 1,5 % była ostra i to przy różnych obiektywach / 35, 18-105 i 70-300/ i ustawieniach,
    eliminacji hotpikseli
    Dziś po południu popstrykałem nieco i stwierdziłem, że w dalszym ciągu są plamy na matrycy - choć "tylko" 3 duże, aparat daje dalej "mydło" /moja stara 90 dawała brzytwę/, a w teście dekielkowym są dalej hotpiksele i fioletowe pasy - których wcześniej nie było.
    Podpowiedzcie proszę - co dalej robić z tym fantem?
    Pozdrawiam Wojpen

  3. #113

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojpen Zobacz posta
    Jeśli można - drobne pytanie w kontekście wątku:
    Otrzymałem dziś od dystrybutora (sklep internetowy) sprzęt D7000, który zakupiłem 22 czerwca, a w lipcu wysłałem im do naprawy.
    Naprawę robił serwis na Postępu a dotyczyła standardowo
    Czyszczenia matrycy całej zaolejonej,
    Kalbracji autofokusa ( przypadkowe rozjazdy ostrości - na 4500 fotek ok. 1,5 % była ostra i to przy różnych obiektywach / 35, 18-105 i 70-300/ i ustawieniach,
    eliminacji hotpikseli
    Dziś po południu popstrykałem nieco i stwierdziłem, że w dalszym ciągu są plamy na matrycy - choć "tylko" 3 duże, aparat daje dalej "mydło" /moja stara 90 dawała brzytwę/, a w teście dekielkowym są dalej hotpiksele i fioletowe pasy - których wcześniej nie było.
    Podpowiedzcie proszę - co dalej robić z tym fantem?
    Pozdrawiam Wojpen
    ponowna reklamacja z tytułu niezgodności z umową - żądaj doprowadzenia do stanu zgodnego z umową lub w związku z nieskuteczną naprawą i marnymi szansami na to by kolejna naprawa była skuteczna żądaj odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży i zwrotu należności

    jeżeli sklep będzie marudził do rzecznika i prośba o mediację
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  4. #114

    Domyślnie

    Mimo faktu, że sprzęt ze sklepu internetowego?

  5. #115

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojpen Zobacz posta
    Mimo faktu, że sprzęt ze sklepu internetowego?
    a jakie to ma znaczenie czy z internetowego czy stacjonarnego? przy reklamacji żadne, a 10 dni na zwrot w przypadku zakupu w sklepie internetowym już dawno minął
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  6. #116

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo za szybką radę - jutro leci reklamacja z żądaniem wymiany na nowy wolny od wad towar.
    Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję
    wojpen

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •